איי.בי.איי בית השקעות IBI

איי.בי איי בית השקעות IBI אשר הוקם בשנת 1971 על ידי שלושה שותפים, הצליח במהלך השנים להפוך לבית השקעות גדול ומוביל המנהל נכסים בשווי של 20 מיליארד ₪ באמצעות צוות של יותר מ- 200 עובדים.

איי.בי.איי בית השקעות IBI מספק מספר שירותי השקעה כגון: ניהול תיק השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות, ייעוץ במט"ח, מסחר עצמאי, מסחר בבורסה בתל אביב ובעולם, אופציות, שירותי חיתום והנפקה לחברות ובנקאות להשקעות. כל השירותים והמוצרים אשר חברת איי.בי.איי בית השקעות IBI מציעה ללקוחותיה מגובים על ידי מחלקת המחקר של החברה שנחשבת לאחת ממחלקות המחקר המובילות בארץ. מחלקת המחקר של איי.בי.איי בית השקעות IBI בוחנת כ- 100 חברות בארץ במקביל לסקירה יומיומית של המצב הכלכלי בארץ וכן בדיקת הזדמנויות השקעה בעלות פוטנציאל תשואות גבוה בעולם.

 

בחברת איי.בי.איי בית השקעות IBI מאמינים כי ההצלחה של הלקוח היא ההצלחה של החברה, לכן בית ההשקעות מעמיד את צרכי הלקוח במרכז והוא בונה בעבורו את אפיקי ההשקעה המתאימים לו ביותר על פי הדרישות והצרכים הספציפיים של הלקוח. ההשקעות בנכסים של הלקוח נעשות מתוך מטרה לשמור על כספו של הלקוח מצד אחד ולהשיג תשואות טובות מצד שני.

 

צוות מנהלי ההשקעות של איי.בי.איי בית השקעות IBI הינו צוות וותיק ומנוסה, כאשר לכל אחד ואחד מחברי הצוות יש ניסיון של עשרות שנים בשוק ההון הישראלי, ניהול תיק ההשקעות נתמך על ידי מחלקת המחקר והוא נעשה תוך מתן ליווי אישי וצמוד לכול לקוח ולקוח. בחברת איי.בי.איי בית השקעות IBI מאמינים בגמישות מקסימלית בתיק ההשקעות ולכן הם מאפשרים לכול לקוח להרכיב את תיק ההשקעות שלו על פי רצונו החל מתיק המורכב רק ממניות וכלה מתיק המושקע רק באגרות חוב.

 

לקוח הפותח חשבון מסחר אצל איי.בי.איי בית השקעות IBI יכול לסחור בצורה עצמאית בחשבון שלו, כאשר לרשותו עומדת מערכת מסחר מקצועית ומתקדמת המאפשרת מסחר במגוון רב של מוצרים פיננסים. כספי הלקוחות הפותחים חשבון מסחר עצמאי מופקדים בנפרד מכספי החברה בחשבונות נאמנות. מערכת המסחר המתקדמת של איי.בי.איי בית השקעות IBI מאפשרת צפייה בגרפים בזמן אמת לביצוע ניתוח טכני על הגרפי ולמתן פקודות מסחר מתקדמות. בנוסף לכך צוות המחקר של איי.בי.איי בית השקעות IBI מעניק לסוחרים העצמאיים המלצות, דוחות יומיים, עדכונים והשתלמויות אשר עוזרים לסוחרים לשפר את ביצועיהם וללמוד כיצד לעשות את זה נכון בעזרת צוות מנוסה ומקצועי.

 

קופות הגמל וקרנות ההשתלמות המנוהלות על ידי איי.בי.איי בית השקעות IBI, מנוהלות תחת פילוסופיית השקעות הדוגלת בפשטות ובזהירות, החברה משקיעה את כספי לקוחותיה באופן שקול, כאשר היא מציבה לנגד עיניה את טובת לקוחותיה בלבד. בניהול קופות הגמל וקרנות ההשתלמות איי.בי.איי בית השקעות IBI, מקפידה על פיזור השקעות מתוך מטרה לפזר את הסיכונים ולגדר אותם. מסלולי ההשקעה בקופות הגמל וקרנות ההשתלמות הן: אגרות חוב ממשלתיות, אגרות חוב ללא מניות, אגרות חוב שבהן שיעור המניות מוגבל ל- 10% בלבד, מסלול השקעה גמיש שבו אחוז החשיפה למניות נקבע על ידי וועדת ההשקעות ומסלול מניות שבו שיעור המניות אינו יורד מ- 50%.

 

 

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y