מגדל שוקי הון

מגדל שוקי הון היא אחד מבתי ההשקעות הוותיקים והגדולים בישראל כיום, החברה בבעלות קבוצת מגדל, מציעה מגוון פתרונות פיננסיים בשוק ההון לקהל לקוחותיה הרחב. מגדל שוקי הון מנהלת היקף נכסים של קרוב ל-32 מיליארד שקלים והיא בית ההשקעות השישי בגודלו בישראל.

היסטורית החברה

בית ההשקעות נוסד בשנת 1965 בהנהלת משפחת איראני ונותר בבעלותם עד לרכישתו על ידי חברת "ארדן". בשנת 2001 בית ההשקעות נקנה על ידי חברת מגדל ומאז ועד היום נושא את שמו – מגדל שוקי הון. לאחר רפורמת בכר בשנת 2005 נפתחו בפני מגדל שוקי הון אפיקים חדשים בתחום קרנות הנאמנות וקרנות ההשתלמות. משנת 2006 ועד 2009 רכשה מגדל שוקי הון את קרן "דיקלה" למניות חו"ל, קרן הנאמנות "אפיקים"  וקרן ההשתלמות הגדולה בישראל קה"ל.  הרכישות הובילו לשילוב של אישים מובילים מן הנוף הפיננסי בבית ההשקעות כדוגמת  יעקב וינשטיין לשעבר בעלי חברת "אפיקים", המשמש כיום כמנהל ההשקעות הראשי של מגדל שוקי הון ואדריכל מדיניות ההשקעה.

 

מדיניות החברה ושקיפות

הקו המנחה של מגדל שוקי הון הוא החשיבות בניהול כספי הלקוח לטווח ארוך, ביעילות, שקיפות ותוך מתן פתרונות פיננסים בעלי חזון ויחד עם זאת יציבים ואמינים. לקוחות מגדל שוקי הון נהנים מן החוזק הכלכלי של חברת האם "מגדל" יחד עם ניהול מקצועי מן השורה הראשונה של השקעותיהם על ידי טובי המנהלים במשק. מתחילת דרכה וכחלק ממדיניות חברת האם "מגדל" , בית השקעות מגדל שוקי הון פועל תוך רגולציה קפדנית ובעזרת מערך פיקוח פנימי וחיצוני בלתי תלוי. התנהלותה של מגדל שוקי הון מפוקחת ומנוטרת על מנת להעניק ללקוחותיה שקט נפשי ובטחון כלכלי.

 

פעילויות החברה

שרותי בורסה וניהול תיקי השקעות – מגדל שוקי הון מנהלת עבור לקוחותיה תיקי השקעות במגוון תחומים ומספקת שרותי מסחר בבורסה בארץ ובבורסות העולם. ניהול תיקי השקעות במגדל שוקי הון מוצע עבור לקוחות פרטיים, חברות ומוסדות שונים. רצונותיו וצרכיו של הלקוח משתלבים עם מדיניות ההשקעה של החברה ומתפרסים על פני קשת רחבה של אפיקים תוך ניהול סיכונים באמצעות מערכות מתקדמות וניסיונם של אנשי מקצוע.

 

קרנות נאמנות וקרנות גידור – מגדל שוקי הון מנהלת קרנות נאמנות הן בארץ והן בארצות הברית, אירופה והמזרח הרחוק. קרן גידור "וריאנט הדרקון" או בשמה השני "דרגון" היא קרן הגידור של מגדל שוקי הון המנוהלת על ידי טאו קרנות גידור. הקרן משקיעה בעיקר באגרות חוב ממשלתיות תוך ניצול מודלי ארביטראז' לאיתור עיוותים בעקום התשואות הממשלתיות. הקרן משקיעה גם כן באסטרטגיות לא כיווניות באג"ח קונצנטרנטי, ארביטראג' במניות דואליות ואג"ח להמרה כמו גם נכסים במצוקה עסקית.

 

חיתום וקידום יזמות – מגדל שוקי הון מתמחה בחיתום והנפקה של מניות בבורסת ישראל, גיוס הון וקידום עסקים, בניית תוכניות הבראה, הכנת תוכניות עסקיות ועוד. מגדל שוקי הון מנהלת רשת ענפה של קשרים במשק הישראלי ובחו"ל , יתרון בגיוס כספים והערכת הפוטנציאל העסקי.

 

האקדמיה לפיננסים – כחלק מהתרחבותה של מגדל שוקי הון, נפתחה חטיבת הכשרה תחת השם האקדמיה לפיננסים. הקורסים המוצעים כחלק ממערך הלימוד מגוונים ופונים הן לקהל הרחב ובהן לעושים את צעדיהם הראשונים בשוק ההון. האקדמיה לפיננסים של מגדל שוקי הון מתמחה בהכנה לבחינות הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y