פסגות בית השקעות

חברת פסגות בית השקעות מאמינה כי ההצלחה והצמיחה העקבית של החברה מגיעות בעיקר בזכות אנשי המקצוע המיומנים והמסורים אשר תורמים לבניית המוניטין הטוב של החברה.

חברת פסגות בית השקעות הנמצאת בבעלות קרן יורק הגדולה מארה"ב, מנהלת נכסים והשקעות ללקוחות פרטיים, חברות וגופים מוסדיים. היקף הנכסים שהחברה מנהלת עומד על מעל סכום של 139 מילארד ₪ על פי הפרסום באתר החברה. ניהול ההשקעות והנכסים בחברת פסגות בית השקעות, מתבצע בגיבוי של מחלקת המחקר של החברה וגם בסיוע של גורמים חיצוניים בארץ ובחו"ל. פסגות בית  השקעות ניצבת באופן שוטף בפסגת הדירוגים הכלכליים האובייקטיבים.

 

חברת פסגות בית השקעות משקיעה במחקר כלכלי מעמיק אשר נותן לה אפשרות לגמישות וביצועים מיידיים בהתאם לתנאים המשתנים בשוק ההון בארץ ובחו"ל, חברת פסגות בית השקעות משקיעה ללא הרף בפיתוח מערכות מידע מתקדמות. פעילות ההשקעות בחברה נשענת על צוות מקצועי ואיכותי של מנהלי השקעות, אנליסטים ואנשי מסחר. החברה מקפידה על בקרה וניהול סיכונים באמצעות מערך הרגולציה שלה שהינו מערך אובייקטיבי לחלוטין האחראי על בדיקת ניהול הסיכונים, בקרת אשראי וציות בהתאם לנהלים ולמדיניות של החברה.

 

לכול תחום ותחום בחברת פסגות בית השקעות, יש אנשי מקצוע המתמחים באותו תחום באופן ספציפי, כאשר מעת לעת מתקיימים פורומים מקצועיים שתפקידם להבטיח שיתוף הידע המקצועי ושיתוף פעולה בין תחומי המחקר וההשקעות השונים, זאת מתוך מטרה להגיע למירב הפוטנציאל הקיים בכל השקעה והשקעה. בנוסף לאנשי המקצוע המומחים המבצעים את פעולות ההשקעה, חברת פסגות בית השקעות הקימה מערך של מנגנונים שתפקידם להבטיח את הפחתת הסיכונים בהשקעות ככל האפשר. מחלקת ההשקעות של החברה כפופה לוועדת ההשקעות והיא חייבת לפעול בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל מכשיר פיננסי ובכפוף להוראות הדין.

 

חברת פסגות בית השקעות מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי וזמין המעניק מניסיונו הרב כדי למצוא פתרונות השקעה כדאיים ללקוחות בהתאם לצרכים שלהם. המגוון הרב של מסלולי ההשקעה כגון: תעודות סל, קופות גמל, קרנות נאמנות, קרנות פנסיה וכדומה מאפשרים ללקוחות לבחור ביחד עם יועץ ההשקעות של החברה את מסלול ההשקעה המתאים ביותר לצרכים שלהם.

 

צוות ניהול תיק ההשקעות של חברת פסגות בית השקעות על פי הפרסום באתר החברה, מונה מנהלי השקעות מיומנים, 80 אנליסטים מומחים בתחומם ואנשי מסחר בעלי רישיון לעסוק במסחר בניירות ערך. החברה מעניקה ללקוחותיה בנוסף לצוות המקצועי גם גב חזק ויציב כך שהלקוחות יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכספם נמצא בידיים הטובות ביותר.

 

פילוסופיית ההשקעה של חברת פסגות בית השקעות שעל פיה פועלים מנהלי התיקים שמה את הלקוח במרכז, מנהלי התיקים עושים ככל יכולתם כדי לנצל את התנודות הרבות בשוק ההון לטובת ההשקעות שהם מבצעים. מנהלי התיקים שומרים על פיזור סיכונים וגידור השקעות  ומשתמשים בכול האמצעים העומדים לרשותם, כדי לעשות את בחירות ההשקעה הטובות ביותר ללקוח, תפקידה של מערכת המחקר היא להזרים באופן רצוף ניתוחים ומידע למנהלי התיקים והם עושים שימוש מושכל, מקצועי וחכם במידע זה.

 

תיק ההשקעות של חברת פסגות בית השקעות מותאם באופן ספציפי ללקוח, בפגישה בין הלקוח לבין מנהל התיקים, נבחנות יחדיו אופציות ההשקעה העומדות בפניי הלקוח וכן נטיות לבו של הלקוח, לאחר בחינה מדוקדקת נבחרים מכשירי ההשקעה השונים בתיק. הלקוח מקבל ליווי אישי וצמוד של מנהל הלקוחות האישי והוא יכול להתעדכן בכל עת במצב תיק ההשקעות שלו.

 

 

.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y