תמיר פישמן בית השקעות

תמיר פישמן בית השקעות מנהלים עסקאות בשווי כולל של 20 מיליארד ₪, החברה מונה צוות עובדים של 150 איש והיא מעניקה מגוון רחב של מוצרי השקעה ושירותים פיננסים ללקוחות פרטיים, חברות, גופים מוסדיים וארגונים.

תמיר פישמן בית השקעות הוא החברה היחידה בארץ הנמצאת בשיתוף פעולה אסטרטגי עם

Royal Bank of Canada, שהינו אחד מהבנקים המובילים בעולם והוא מדורג כבנק השלישי בגודלו בצפון אמריקה, שיתוף פעולה זה מאפשר לבית ההשקעות נגישות גדולה למידע וגב כלכלי איתן.

 

השירותים אשר חברת תמיר פישמן בית השקעות מעניקה ללקוחותיה הינם כדלקמן: מיזוגים ורכישות, חיתום, ניהול תיקי השקעות, ניהול קרנות סיכון, קופות גמל, קרנות השתלמות, ניהול תכניות הטבה, ניהול קרנות נאמנות, בנקאות פרטית בחו"ל, שירותי ברוקראז', שירותי מחקר ניירות ערך.

 

אנשי המקצוע בחברת תמיר פישמן בית השקעות הינם מהטובים ביותר והם מקפידים להעניק שירות אחראי ואישי למגוון לקוחות החברה מתוך תפיסת אחריות אישית כלפי הלקוחות ושמירה על שיטות עבודה ברורות על פי המדיניות, הפילוסופיה והאסטרטגיה של החברה.

 

ניהול תיקי השקעות בחברת תמיר פישמן בית השקעות מתבצע לא רק בהתאם לגודל הנכס המנוהל, אלא גם בהתאם לרצונו של הלקוח ודרגת הסיכון שהוא מעוניין ליטול על עצמו בתיק ההשקעות, מנהלי ההשקעות פועלים אך ורק על פי הנחיות הלקוח, כאשר כל תיק מנוהל לאורך תקופה של שלוש שנים מינימום כדי לאפשר ניהול עקבי המשיג תשואות טובות.

 

תחום קרנות הנאמנות של תמיר פישמן בית השקעות מתחלק לשלוש קטגוריות מרכזיות: קרנות נאמנות גלובליות, קרנות נאמנות מנייתיות, קרנות נאמנות אגרות חוב. קרנות הנאמנות מנוהלות על ידי מנהל הקרן שהוא איש בעל ניסיון רב וידע בתחום ההשקעה הספציפי של הקרן, הקרנות מנוהלות אך ורק בהתאם למדיניות ההשקעה שנקבעה בקרן, כאשר מנהל הקרן נסמך על צוות המחקר בקבלת החלטות ההשקעה שלו.

 

חברת תמיר פישמן בית השקעות מציעה ללקוחותיה העסקיים תוכנית הטבה ייחודית מבוססת מניות. תוכנית הטבה זו מציעה למנהלי החברות ולעובדים מגוון של פתרונות חכמים בתחום העסקי. התוכנית עושה שימוש במערכת e-SOP בעלת טכנולוגיה מתקדמת דרכה המנהלים והעובדים יכולים לקבל מידע בנוגע לתוכניות ההטבה, שירותי ניהול ושירותי ייעוץ. מנהלי התוכנית עובדים בצמוד לחברות המעונינות בתוכנית הטבה זו והם מתאימים את התוכנית לצרכים הספציפיים של החברה.

 

חברת תמיר פישמן בית השקעות מתגאה בכך שיש לה נגישות למקורות מידע מגוונים ועשירים בזכות השותפות של החברה עם RBC Capital Markets. באתר הבית מפרסמת חברת תמיר פישמן בית השקעות סקירות שוק שבועיות, סקירת חברות, דוחות תעשייה ענפיים, כך שהמשקיעים העצמאיים ולקוחות החברה יכולים לקבל מידע עדכני בנוגע למצב שוק ההון.

 

חברת תמיר פישמן בית השקעות הקימה את קרן נדל"ן מזרח אפריקה מתוך מטרה לנצל את הפריחה באזור זה ולקנות קרקעות ולפתח אותן על ידי ייזום של פרוייקטים למסחר, מגורים ונופש באזורים מרכזיים במזרח אירופה. הקרן מנוהלת על ידי אנשי מקצוע שיש להם ניסיון רב בתחום השקעות ונדל"ן. באתר החברה ניתן למצוא עדכונים שוטפים אודות פעילות הקרן וכן דו"חות כספיים ודו"חות דירקטוריון.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y