ילין לפידות בית השקעות

ילין לפידות בית השקעות הוקמה על ידי רואה החשבון דב ילין ורואה החשבון יאיר לפידות, שניהם בעלי ניסיון רב בתחום האנליזה ובניהול השקעות, ילין לפידות בית השקעות מעניק שלוש אפשרויות השקעה ללקוחותיו, השקעה באמצעות תיק השקעות המנוהל על ידי ילין לפידות, השקעה בקרנות נאמנות והשקעה בקופות גמל.

ילין לפידות בית השקעות מבצע את החלטות ההשקעה שלו על ידי ניתוח פונדמנטלי המורכב ממחקר יסודי ומעמיק של המצב המאקרו כלכלי בשוקי ההון בארץ ובחו"ל. מחלקת המחקר של ילין לפידות בית השקעות, מתמקדת בניתוח והערכה של שווי חברות ובאמצעות ניתוחים אלו היא מבצעת השקעות במניות של החברה או באגרות חוב. חברת ילין לפידות בית השקעות מתמקדת בענפים ובחברות ספציפיות בכול הקשור לתהליך האנליזה והחלטות ההשקעה בעבור הלקוחות.

 

רואה החשבון דב ילין ורואה החשבון יאיר לפידות הבעלים של ילין לפידות בית השקעות, מגלים מעורבות אישית בכול בתיק ותיק, רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות נעזרים בביצוע ההחלטות שלהם בצוות רחב של אנליסטים המבצע באופן שוטף ניתוחי חברות וניתוח מצב שוק ההון מתוך מטרה אחת ויחידה למצוא את ההשקעות הטובות ביותר בעבור הלקוחות שלהם. ניהול תיק ההשקעות של הלקוחות נעשה תוך התאמה אישית לצורכי הלקוח ולאופיו.

 

לקוחות פרטיים ועסקיים יכולים להשקיע את כספם באמצעות קניית קרנות נאמנות של בית השקעות ילין לפידות, קרנות הנאמנות מציעות מגוון של אפיקי השקעה בתחומים של: אגרות חוב, מט"ח, מניות וקרנות נאמנות משולבות. לקוחות ילין לפידות בית השקעות יכולים להשקיע בקרנות נאמנות בסכומים נמוכים, ניתן לקנות את קרנות הנאמנות של ילין לפידות בית השקעות באמצעות הבנק שבו מנהל הלקוח את חשבונו. הכספים המשוקעים בקרנות הינם כספים נזילים, דבר המהווה יתרון חשוב ללקוחות פרטיים ועסקיים הזקוקים לכסף נזיל ועדיין מעונינים למצוא אפיקי השקעה רלוונטיים.

 

באתר הבית של ילין לפידות בית השקעות ניתן לקבל פרטים על כל קרן נאמנות וגם על אחוזי החשיפה שלה למכשירים פיננסיים שונים לדוגמא בקרן נאמנות ילין לפידות תל בונד ללא מניות, 75% מנכסי הקרן חשופים לאגרות החוב הכלולות במדד "תל בונד 20" או "מדד תל בונד 40" או מדד "תל בונד 60" באחד מהמדדים או בשילוב של כמה מהם. יתרת הנכסים בקרן זו מושקעת על פי שיקול דעתו של מנהל הקרן, אבל גם ב- 25% הנותרים הקרן אינה נחשפת למניות או למט"ח.

 

ילין לפידות בית השקעות מנהלים חמישה סוגים של קופות גמל, 4 סוגים של קרנות השתלמות וקופה מרכזית לפיצויים. באתר החברה ניתן לקבל את רשימת קופות הגמל, קרנות ההשתלמות וקופה מרכזית לפיצויים ופירוט מעמיק אודות מרכיבי הקופה יחד עם טבלת תשואות וההוצאות הישירות המנוכות מחשבון הלקוחות, ההשוואה בין קופות הגמל עוזרת ללקוחות לבחור באיזו קופת גמל הם מעונינים להשקיע, הן מבחינת התשואה של קופת הגמל והן מבחינת חשיפת הקופה לסיכונים.

 

בניהול קופות הגמל וקרנות ההשתלמות נעזרים בחברת ילין לפידות בית השקעות בניסיון הרב בתחום של מעל ל- 20 שנה, ניהול הקרנות נעשה באמצעות אנליזה מעמיקה ומקצועית בנוגע למצב שוק ההון ולשינויים המתרחשים בו וגם תוך שמירה על האינטרסים של הלקוחות מתוך מטרה להימנע מניגוד אינטרסים בין ילין לפידות בית השקעות לבין הלקוח.

 

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y