פנסיה מקיפה

פנסיה מקיפה היא כיסוי שיכול לשרת אותו ברגעים קשים מאוד בחייו של אדם ולא רק ברגע שהוא מגיע לגיל הפרישה החוקי. ברגע שאדם מבין כיצד הוא יכול לבחור במסלול פנסיוני שיגן עליו בצורה אמיתית במקרה של נכות וכיצד גם בני משפחתו המוטבים יוכלו להתנחם בעובדה שהם מקבלים קצבה מסוימת ברגע שהוא נפטר, הרי שהדבר ישפיע עליו בצורה חיובית. אם אפשר גם לראות כיצד קרן פנסיה איכותית אף משלמת פנסיית זקנה גבוהה לפורש ופנסיית שארים נדיבה למשפחתו הרי שהדבר יכול להיות בעל ערך רב.

הרצון לספק לעובד רמת חיים מכובדת לאחר הפרישה

 

לא לחינם בודקים ישראלים רבים את תנאי הפנסיה של קרן מסוימת. זאת מאחר וברגע שמצטרפים לקרן מסוימת יודעים כולם שהם עתידים להפריש לא מעט כספים למשך לא מעט שנים. לכן די ברור שכל אדם ירצה לראות כיצד יש לו סיכוי אמיתי ליהנות מאיכות חיים מספקת ויותר ברגע שהוא מגיע לגיל פרישה או ברגע הוא סובל ממצבים קשים של אובדן כושר עבודה, נכות ועוד צרות אחרות. ברגע שמוצאים פנסיה מקיפה ברמה גבוהה מבינים מיד כי גם במקרים קשים מאוד אפשר להסתמך על הכנסה חודשית שתמנע ממשק הבית להתפרק או להיכנס לקשיים שונים. המעטפת האיכותית כנגד מצוקות כלכליות לאחר גיל הפרישה וכנגד נכות או חלילה מוות, היא כזו שכל אחד מתייחס אליה בכובד ראש לקראת הצטרפות לקרן פנסיה מסוימת.

 

לוודא את הרווחים הצפויים מהפוליסה

 

קרן פנסיה היא מין קופה שאליה מגיעים כספי ההפרשות של העובדים. מאחר ומדובר בסכום מכובד שקיים בקרן איכותית הרי שצריך לנהל אותו בכדי שיהיה אפשר לשמור על ערך הכסף וכמובן גם ליצור לגביו רווחים שונים. קרנות פנסיה שונות מציגות מדי לשנה לעמיתיהם סיכומים שבהם הן מתפארות לגבי רווחים שיאפשרו לכל עמית ליהנות מקצבה גדולה יותר ברגע הפרישה. אך חשוב מאוד להבין שניהול קרן פנסיה מקיפה הוא לא דבר פשוט, ולכן בדיקה של העמית היא דבר הכרחי. על מנת לוודא שהקרן אכן תציג רווחים ואכן תשמור על כספו של המפריש הרי שחשוב להכיר את יכולתו של מנהל הקרן בכל הקשור להשקעות איכותיות. כך חשוב לבדוק את הסיכונים שלוקחת הקרן, את העמלות שהיא גובה וכל אלמנט פיננסי וניהולי אחר.


 

מי עומד מאחורי כל פוליסה

 

מאחר ומדובר בהמון כסף שצובר העובד במהלך הפרשות שנתיות רבות הרי שניתן להבין בקלות את הדאגה שלו לגבי ביטחון כספו הן עכשיו והן בעתיד. לכן אפשר לראות כיצד רבים מנסים לגלות מי הוא באמת הגוף שעומד מאחורי פנסיה מקיפה שמוצעת להם. כל מידע אמין לגבי בעלי הקרן או לגבי חברת הניהול של הקרן הם כאלו שיכולים להדגיש לכל עמית האם מדובר בגוף שיש לו מוניטין חיובי והאם אפשר לסמוך על חברה שיש לה יציבות פיננסית לאורך שנים. גם נתונים לגבי הוותק שיש לגופים שונים עם ניהול קרנות פנסיה, וההישגים שיכול גוף מסוים להציג הם אלו שימחישו כיצד הניהול מופקד בידי גוף שיבחר באפיקים הנכונים להשקעה ויספק שירות אמין והוגן לכל עמיתיו בכל רגע נתון.

 

דואג לפנסיה שלך?

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית של ביטוח פנסיוני ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y