הפניקס פנסיה

אנו מכירים לא מעט חברות ביטוח שונות שפועלות בישראל. באופן טבעי אפשר לראות כיצד כל חברת ביטוח מנסה להתחרות בצורה רצינית ולהציג סוגי ביטוחים שונים שיתאימו לציבורים ולאוכלוסיות שונות בישראל. אך אפשר גם לראות כיצד חברות ביטוח מסוימות מציעות גם אפשרות לחסוך לעתיד בצורה חכמה ביותר על ידי הצטרפות לקרן פנסיה שהן מנהלות. כך מגלים ישראלים רבים את הפניקס פנסיה שהיא חיסכון לטווח ארוך בתנאים שיכולים להתאים לרבים. תוך הפרשות קבועות מדי חודש יכול כל אדם בישראל לראות כיצד פנסיה כזו יוצרת עבורו הזדמנות אמיתית לחיות ברווחה גדולה יותר כשהוא פורש מעבודתו. אחרי הכול החיים בישראל יכולים להיות קשים מאוד אם אין קצבה חודשית מכובדת שמצטרפת לקצבת הזקנה של המדינה.

פנסיה של אחת מחברות הביטוח הגדולות במשק
 
די ברור שכל אחד מאתנו ישמח להצטרף לקרן פנסיה שיש לה גב רציני מאחוריה. לאורך השנים סבלו לא מעט ישראלים מגופים פיננסיים שהבטיחו רבות אך גרמו לעוגמת נפש רבה בגלל התנהלות פיננסית לא נכונה או אפילו בגלל הטעיות ורמאויות. לכן אפשר לראות כיצד ברגע שאדם רציני מעוניין לברר כל מה שצריך לגבי קרן פנסיה מסוימת הוא בודק גם את הנתונים שיצביעו על גודלה וחוסנה של החברה המשווקת. כך מגלים רבים שלגבי הפניקס פנסיה הרי שמדובר במוצר בבעלות מלאה של הפניקס חברה לביטוח בע"מ. למי שעדיין לא מכיר את חברת הביטוח הזו הרי כדאי שיידע שמדובר בחברה גדולה שאף נסחרת בין המניות הכבדות של הבורסה בתל אביב.
 
ניהול בהיקף נרחב שמציגה החברה
 
קרן פנסיה היא דבר חשוב שיש לבדוק אם הוא באמת מנוהל על ידי גוף רציני. לכן אפשר לראות כיצד רבים בודקים גם את יכולתה של חברה מסוימת להציג מגוון ביטוחיים שונים וכמובן גם מספר מרשים של קרנות פנסיה שונות. חברת הפניקס משווקת את הפניקס פנסיה אך היא גם מנהלת מספר קופות גמל בצורות כאלה ואחרות שעברו לניהולה החל מתחילת שנת 2010. היכולת להבין שמדובר בגוף בעל גודל מרשים והיקף פעילות מכובד מביאה לכך שכל בר דעת יהיה בטוח יותר בצעד החשוב של הצטרפות לפנסיה מסוימת. רמת ניהול גבוהה והצגת מגוון אפשרויות ביטוח וחיסכון הם תמיד דברים שיקסמו למי שרוצה להבטיח את רווחיו ואת כספו בעתיד הרחוק. כך ניתן לסמוך בצורה רצינית על הבטחת רמת החיים גם בגיל הזהב.

 
קרנות הפנסיה של הפניקס 
 
כאמור חברת הביטוח הפניקס מציגה מגוון מרשים של ביטוחים ופנסיות. בפועל מדובר באפשרויות חשובות שיכולות להתאים בצורה אישית לכל אדם. כך רואים אלו שמבררים פרטים לגבי הפניקס פנסיה כיצד הם יכולים להצטרף למסלול אחד מבין שניים איכותיים מאוד. בין מסלול של 'פנסיה מקיפה' שפועלת כבר משנת 1995 ומציגה הרכב לקוחות מרשים, מערכת מיכון חדשנית ושירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, ובין מסלול של 'פנסיה כללית' שהינה קרן פנסיה משלימה המשמשת להפקדות חד פעמיות וגם להפקדות מעבר לתקרה של פעמיים השכר הממוצע במשק לזקנה בלבד, הרי שאפשר לראות כיצד חברת הפניקס מייעדת את הקרנות שלה בצורה ממוקדת ואיכותית מאוד, לשביעות רצונם של כל עמיתיה. 
דואג לפנסיה שלך?

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית של ביטוח פנסיוני ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y