יובלים ניהול קרנות פנסיה בע"מ

מגוון החברות לניהול קרנות פנסיה כולל חברות מנהלות פרטיות, חברות מנהלות שהוקמו על ידי חברות הביטוח ומהוות חלק מהן, כמו גם בתי השקעות המנהלים קרנות פנסיה עבור גופים שונים. יובלים ניהול קרנות פנסיה בע"מ, העוסקת בניהול קרנות פנסיה, הוקמה בשנת 1995 כחברה מנהלת פרטית, והייתה בין החברות הראשונות שקיבלו רישיון לניהול קרנות פנסיה חדשות ממשרד האוצר.

יובלים ניהול קרנות פנסיה בע"מ וקרנות הפנסיה שהיא מנהלת, הוקמו כקרנות ממשיכות של קרן הפנסיה "הסתדרות העובדים הלאומית תשורה בע"מ", שהינה קרן פנסיה וותיקה, מהיחידות ששמרו על איזון אקטוארי לאורך השנים.

כיום, יובלים ניהול קרנות פנסיה בע"מ נמצאת בבעלות מלאה של קבוצת "דש איפקס הולדינג בע"מ", המחזיקה ב- 100% המניות של יובלים ניהול קרנות פנסיה בע"מ. חברת "דש איפקס הולדינג בע"מ", שהוקמה בשנת 1991, היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך, ונמנית על חברי הבורסה וחברי מסלקת הבורסה. "דש איפקס הולדינג בע"מ" נשלטת על ידי החברה הציבורית "איפקס הולדינגס בע"מ", מנהלת נכסים בהיקף של למעלה מ – 40 מיליארד ₪ ומספקת סל רחב של מוצרים פיננסים, כגון: קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות לפרטיים ומוסדיים, תעודות סל, חיתום וניהול הנפקות ומוצרים מובנים.

הידע הרב שצברה קבוצת "דש איפקס הולדינג בע"מ" מגלם ניסיון רב בניהול השקעות, לצד בניית תהליכי קבלת החלטות ופיתוח שיטות מחקר ייחודיים לקבוצה. יובלים ניהול קרנות פנסיה בע"מ המהווה חלק מקבוצת "דש איפקס הולדינג בע"מ" ממנפת את ידע זה ופועלת ברוח התרבות הארגונית של הקבוצה. התנהלות זו חוברת אל צוות העובדים, יועצי ומנהלי ההשקעות המנוסים והמיומנים של יובלים ניהול קרנות פנסיה בע"מ, המחויבים לדרכה ולמגוון לקוחותיה.

הרכב תיק ההשקעות של יובלים ניהול קרנות פנסיה בע"מ מאופיין בעיקרו בלמעלה מ- 30% השקעה באג"ח ממשלתיות ייעודיות, 15 אג"ח ממשלתיות אחרות, 15-20% אג"ח קונצרטיות בארץ ובחו"ל, 25% מניות, והיתר בהשקעות אחרות, כגון: הלוואות, מזומנים ומטבע חוץ. מדיניות ההשקעה היציבה של יובלים ניהול קרנות פנסיה בע"מ הניבה תשואות מרשימות במשך השנים.

לצד קופות גמל נוספות, מנהלת יובלים ניהול קרנות פנסיה בע"מ את קרן הפנסיה המקיפה "יובלים פנסיה מקיפה" ואת קרן הפנסיה המשלימה, "יובלים מנהלים":

▪          יובלים פנסיה מקיפה שהינה קרן הפנסיה המובילה של יובלים ניהול קרנות פנסיה בע"מ, המציעה שלושה מוצרי חיסכון פנסיוניים: פנסיה לקצבת זקנה, ביטוח נכות (אובדן כושר עבודה) וביטוח שאירים. המדיניות הגמישה של הקרן מאפשרת לכל עמית לבחור את מסלול הפנסיה העדיף עליו, מתוך מבחר מסלולים קיים, ולהתאים את קרן הפנסיה לצרכיו ומצבו האישי.

▪          יובלים מנהלים שהינה קרן פנסיה מסוג יסוד, המאפשרת חיסכון לקצבה ללא ביטוחי נכות ושאירים. הקרן מיועדת לעמיתים שאינם זכאים לביטוח, לעמיתים המרוויחים מעל התקרה הקבועה בחוק המתירה הפקדות לקרן פנסיה מקיפה, לעמיתים המעוניינים לתגבר את פנסיית הזקנה בעתיד, כמו גם לעמיתים אשר כבר אוחזים בביטוחי אובדן כושר עבודה וביטוחי חיים.

ניתן להעביר אל קרנות הפנסיה של יובלים ניהול קרנות פנסיה בע"מ מגוון מוצרים פנסיוניים, כגון: קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים ממקורות אחרים

דואג לפנסיה שלך?

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית של ביטוח פנסיוני ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y