מאוחדת עדיף – מאוחדת שיא

קופת החולים מאוחדת, היא אחת מארבע קופות חולים הפעילות בישראל, ומספקות שירותי בריאות לתושביה. באמצע שנות התשעים, נחקק חוק ביטוח בריאות ממלכתי, שקבע שעל כל קופת חולים לתת מגוון של שירותים בסיסיים ותרופות שכלולות בסל הבריאות. כל שירות, טיפול או תרופה שאינם כלולים בסל הבריאות הזה, כרוכים בתשלומים נוספים. קופות החולים השונות, ומוסדות נוספים בישראל, מציעים שירותי ביטוח בריאות משלים. גם קופת החולים מאוחדת מציעה את מאוחדת עדיף-מאוחדת שיא, שהן תכניות ביטוח הבריאות המשלים של קופת חולים מאוחדת.

מאוחדת עדיף, היא הרמה הראשונית של ביטוח הבריאות המשלים, שמציעה קופת חולים מאוחדת, וחבריה נהנים ממגוון של טיפולים ושירותים רפואיים, שיחד נותנים כיסוי רפואי נרחב, שמגיע כהשלמה לשירותים שניתנים מתוקף סל הבריאות. בין שלל ההטבות שמקבלים מבוטחי מאוחדת עדיף, ניתן למצוא שיתוף פעולה עם מרכזים רפואיים שונים בארץ ובעולם, שנותנים למבוטחים שירות רפואי באיכות מקצועית גבוהה. כל אדם שחבר בקופת חולים מאוחדת, ראשי להצטרף לתכנית מאוחדת עדיף, וזאת ללא מגבלת גיל, וללא קשר למצבו הבריאותי.

מגוון הטיפולים לחברי מאוחדת עדיף – מאוחדת שיא

מבוטחי מאוחדת עדיף- מאוחדת שיא, נהנים ממגוון של טיפולים שניתנים במחירים מוזלים, כמו למשל עזרה רפואית בחו"ל, קולונוסקופיה וירטואלית, טיפולים בבתי חולים פרטיים בארץ, חוות דעת נוספת בחו"ל, אספקת תרופות שאינן בסל התרופות הבסיסי,

חוות דעת נוספת בישראל, בדיקות גנטיות, אבחון וטיפול בהפרעות בפריון אצל גברים ונשים, מעקב לנשים בסיכון גבוה, הבראה ליולדת, בדיקת סקר בשליש הראשון בהיריון, גילוי מוקדם של מומים אצל עוברים- בדיקות מי שפיר, סיסי שליה וסקירת מערכות, ביקור אצל רופא ילדים פרטי, טיפול בליקויי דיבור, בדיקות שיניים וטיפולי שיניים, חיסונים, הסעות דחופות באמבולנס ועוד שירותים וטיפולים רבים ומגוונים, מתחומים שונים.

הביטוח המשלים של קופת חולים מאוחדת נקרא מאוחדת עדיף-מאוחדת שיא. מאוחדת עדיף הוא ביטוח הבריאות המשלים הראשון, והרובד השני שלו נקרא מאוחדת שיא, והוא ביטוח בריאות משלים עוד יותר, שבו מקבלים טיפולים ושירותים נוספים על אלו שמקבלי מבוטחי מאוחדת עדיף. נוסף על כל השירותים שהזכרנו, מבוטחי מאוחדת-שיא נהנים משירותים כמו: השתלת שיניים, טיפולי שיניים חינם לילדים עד גיל 12, אבחון הפרעות קשב וריכוז, ריפוי במוזיקה, ריפוי באומנות, טיפול באמצעות בעלי חיים, רכיבה טיפולית, טיפול בהרטבת לילה, ניתוח קיסרי, שקיפות עורפית, ניתוחים פלסטיים, התייעצות רפואית לפני בחירת מכרז רפואי בחו"ל, ניתוח בחו"ל על פי החלטת המבוטח ועוד שירותים וטיפולים נוספים.

מאוחדת עדיף – מאוחדת שיא – חיסכון גדול למשפחה

ביטוח בריאות משלים יכול לחסוך כספים רבים למשפחה. אם תשוו את עלותו של אחד מביטוח הבריאות של מאוחדת- מאוחת עדיף-מאוחדת שיא, לטיפולים זהים אך אצל רופאים פרטיים, תראו שההבדלים עצומים. כאשר רוכשים ביטוח בריאות משלים, אמנם משלמים תשלום בכל חודש בחודשו, אך בסיכומו של דבר התשלום יכול לחסוך כסף רב, וכך אתם בטוחים שיש לכם ביטוח איכותי, ושהשירות הרפואי שתקבלו יהיה שירות ברמה גבוהה אצל רופאים מקצועיים. רבים ממבוטחי קופת חולים מאוחדת פנוי לשירותי מאוחדת עדיף-מאוחדת שיא, ורכשו את אחד מביטוחי הבריאות המשלימים.

לקבלת הצעת ביטוח בריאות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח בריאות ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y