בנק ערבי ישראלי

בנק ערבי ישראלי הוקם בשנת 1960 מתוך מטרה לפנות לקהל ערביי ישראל, בשנת 1971 הבנק נמכר לבנק לאומי ובשנת 2008, שינה הבנק את המיצוב שלו לזהות חדשה כ- ai bank.

בנק ערבי ישראלי אשר הוקם במקור על ידי מספר משפחות ערביות ועל ידי הבנק לסחר חוץ, מצהיר על עצמו כבנק העובר תהליכי מודרניזציה בהשפעת העולם הגלובלי. מספר עובדיו של בנק ערבי ישראלי הוא על פי הפרסומים 400 איש ויש לו 28 סניפים הפזורים ביישובים ערביים בצפון הארץ ובאזור המשולש, סניפיו של בנק ערבי ישראלי עובדים 5 ימים בשבוע כאשר הסניפים כולם סגורים בשבתות, באזורים בעלי רוב נוצרי הסניפים של הבנק סגורים בימי ראשון, או בימי שישי באזורים בהם רוב התושבים הוא מוסלמי.

 

להלן שמות הערים שבהם פועל בנק ערבי ישראלי: חיפה, נצרת, מג'אר, שפרעם, סכנין, כפר כנא, כפר קרע, כפר יאסיף, ראמה, תרשיחא, א.א.פחם-שאג'ור, א.א.פחם, יפיע, כאבול, ספאפרה, תמרה, ערערה, כפר מנדא, דבוריה, שפרעם מסחרי, אעבלין, ירכא, בית ג'אן, גוש חלב, עראבה, ד.א.אסד-בענה, פקיעין וחורפיש.

 

בשנת 2008 החליט בנק ערבי ישראלי לשנות את הלוגו של הבנק ואת הצבעוניות שלו, הבנק קרא לעצמו ai Bank והסיסמא שליוותה את השינוי של הבנק והמיתוג מחדש היא "ai bank – איתך בכל צעד".

במשך שנתיים ובהשקעת סכום של 3 מיליוני שקלים ועיצוב הסניפים בהתאם למיתוג החדש, הבנק יצר לעצמו זהות חדשה ומודרנית יותר.

 

בנק ערבי י שראלי מציע מספר סוגי חשבונות ללקוחותיו:

 

חשבון ייחודי יהלום – חשבון זה של בנק ערבי ישראלי נחשב לחשבון היוקרתי ביותר מבין מסלולי החשבונות שמציע בנק ערבי ישראלי ללקוחותיו. כדי לפתוח חשבון ייחודי יהלום, בעל החשבון צריך להיות בעל הון פנוי של 150,000 ₪ ומעלה. ההטבות הניתנות  בחשבון הן: הלוואות לכל מטרה עד 100,000 ₪ בריבית מועדפת, הלוואה לרכישת רכב חדש למימון עד 70% משווי הרכב, ריבית טובה על השקעות, הטבה בעמלות המסחר בניירות ערך, הטבה בדמי ניהול בניירות ערך, הטבות בעמלות על רכישת מט"ח וגלישה ישירה חינם באתר הבנק יחד עם הטבה בעמלות.

חשבון ייחודי זהב – חשבון זה של בנק ערבי ישראלי ניתן ללקוחות שיש להם הון פנוי של 75,000 עד 150,000 ₪, גם בחשבון זה ניתנת ריבית אטרקטיבית על מסגרת האשראי, ישנה אפשרות ללקיחת הלוואה עד 100,000 ₪, הלוואות למימון רכישת רכב חדש, ריבית מועדפת על חסכונות ופקדונות, הטבות על פעילות בניירות ערך, הנחה בהעברות מט"ח והטבה בעמלת חליפין וגם הטבות בביצוע פעולות דרך אתר האינטרנט.

 

כמו כן לקוחות בנק ערבי ישראלי יכולים לפתוח חשבונות נוספים כגון: חשבון ייחודי פלוס, חשבון סופר ייחודי לבעלי הכנסה חודשית של 4,000 ₪ ומעלה והם בעלי מקצועות חופשיים.

חשבון סטודנטים המעניק הלוואה עד 45,000 ₪ למימון שכר הלימוד והלוואות לתארים מתקדמים יחד עם פטור מדמי ניהול החשבון בשנה הראשונה.

חשבון חיילים שמאפשר לחייל לקחת הלוואה עד 9,000 ₪ לכל מטרה, אפשרות לקבל כרטיס אשראי לאומי קארד, פנקס שיקים חינם, כרטיס כספומט חינם ועוד.

חשבון צעיר המקבל פטור מלא מדמי ניהול וכרטיס אשראי חינם לשלוש שנים יחד עם כרטיס כספומט חינם ופנקס שיקים חינם ועוד.

 

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה