הבנק הבינלאומי הראשון

הבנק הבינלאומי הראשון שהוא הבנק החמישי בגודלו בישראל, נוסד בשנת 1972 על ידי איחוד של מספר בנקים קטנים. בעלת המניות העיקרית בבנק הבינלאומי היא חברת "פ.י.ב.י אחזקות בע"מ" שבשליטתה נתח גדול מהמניות של הבנק, גם בנק דיסקונט מחזיק חלק רב ממניות הבנק הבינלאומי.

הבנק הבינלאומי הראשון מתמחה במתן שירותי בנקאות כלליים ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים בינוניים וגדולים, הבנק עושה שימוש רב בטכנולוגיה חדשנית ממוחשבת ומשוכללת מהמתקדמות בעולם ומקפיד להישאר ראשון בתחום זה.

 

השירותים שמעניק הבנק הבינלאומי הראשון ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים הינם: בנקאות ישירה, אשראי והלוואות, פקדונות וחסכונות, משכנתאות, העברות בנקאיות, מט"ח וסחר חוץ, שוק ההון וייעוץ פיננסי. ללקוחותיו העסקיים מעניק הבנק בנוסף גם: סניפים עסקיים, חיתום והשקעות מימון ואשראי והטבות נוספות.

 

הבנק הבינלאומי הראשון מציע ללקוחותיו הפרטיים שירות אישי ובנקאות בגובה העיניים בעזרת צוותים מקצועיים הפזורים בכל הסניפים של הבנק, נגישות גבוהה לשירותים, יעוץ השקעות, יעוץ פנסיוני מקצועי, זמינות מלאה ופתרונות בנקאיים בהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוח הפרטי.

 

הבנק הבינלאומי הראשון מציע מספר רב של הטבות ללקוחות שפותחים חשבון חדש כגון: 1,000 ₪ מענק כספי או הלוואה בגובה של עד 18,000 ₪ ללא ריבית והצמדה, פטור מעמלות לשנה, הלוואה לכל מטרה עד לסכום של 30,000 ₪, אפשרות למסגרת משיכת יתר עד פי 4 מהמשכורת ושירות העברת החשבון הישן לחשבון חדש בחינם.

 

בנוסף לשירותים שציינו לעיל, הבנק הבינלאומי הראשון מעניק ללקוחותיו העסקיים את מערכת "תבל 2000" המאפשרת גישה לחשבונות העסקיים באמצעות חיוג ישיר למחשב הבנק או באמצעות האינטרנט. מערכת "תבל 2000" תומכת בלקוחות עסקיים שיש להם מספר רב של חשבונות. באמצעות המערכת ניתן לעקוב אחר האשראי של העסק, לקבל מידע על ההשקעות של העסק, לבצע פעולות במטבע חוץ, ניירות ערך ובכלים פיננסיים נוספים וכן לקבל מידע פיננסי בכל הקשור למניות ישראליות הנסחרות בבורסות בחו"ל וגם לקבל מידע כללי כגון המדדים המובילים, שיעורי ריבית פריים, שיעורי ריביות לפיקדונות שקליים ועוד.

 

בבנק הבינלאומי הראשון ניתן לפתוח חשבון להשקעות בלבד המעניק למשקיע כלים מקצועיים שיסייעו לו בניהול תיק ההשקעות שלו, חשבון ההשקעות מקבל יחס אישי ומענה און ליין עדכני, אמין ומקצועי ללא תלות בגודל תיק ההשקעות, את תיק ההשקעות ניתן לפתוח גם ללא צורך בהעברת משכורת או בתלות בביצוע הפקדות נוספות. חשבון ההשקעות נהנה גם מחיבור למערכת מענה טלפוני שמזהה את קולו של הלקוח ומאפשרת לו לקבל עדכונים בכל רגע בנוגע לשערי המסחר בארץ ובחו"ל וגם בנוגע לשערי המט"ח.

 

בנוסף לחשבון פרטי וחשבון השקעות מציע הבנק ללקוחותיו חשבון בהתאמה אישית, חשבון מיוחד לסטודנטים המעניק פטורים והנחות מעמלות ומפעולות המתבצעות בחשבון הבנק. חשבון מורים המעניק הטבות במענקים, הלוואות, משכנתאות מועדפות ופטור מעמלות, חשבון מיוחד לחיילים המעניק בנוסף לפטורים מעמלות גם זכות למשיכת יתר ועוד.

 

גם תושבי חוץ יכולים לפתוח חשבון בבנק הבינלאומי הראשון ולזכות בפרטיות, יחס אישי של יחידה מקצועית המתמחה במתן פתרונות המתאימים לצרכים המיוחדים של תושבי החוץ.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה