בנק ירושלים

בנק ירושלים נוסד בשנת 1963 והוא נשלט על ידי משפחת שובל באמצעות החברה הציבורית "יצוא חברה להשקעות בע"מ". בנק ירושלים הוא בנק מסחרי שמתמחה בתחומים של שוק ההון, חסכון, בנקאות בין לאומית ונדל"ן.

בנק ירושלים דורג בשנת 2008 במקום העשירי מבחינת ההון העצמי והנכסים של הבנק, הבנק נמצא במקום השביעי בהשוואה לקבוצות בנקאיות עצמאיות. בשנת 1992 הנפיק בנק ירושלים בפעם הראשונה מניות בבורסה לניירות ערך ובשנות ה- 90  הבנק הרחיב באופן משמעותי את פעילותו בתחום של ליווי פיננסי לנדל"ן, הרחבת הפעילות שהגיעה עד ל- 40% מהאשראי של הבנק יחד עם קשיי ההחזר של חלק מהלקוחות הלווים, גרמו לבנק ישראל להורות על עצירה זמנית של מתן האשראי.

בשנת 1997 קיבל בנק ירושלים רשיון של מוסד כספי ובשנת 1998 הבנק קבל רשיון מסחרי כדי להיכנס גם לתחום האשראי העסקי, החסכונות למגזר הפרטי והלוואות.

 

בנק ירושלים מציע מגוון רחב מאוד של תוכניות חסכון החל מתקופה של שנתיים ועד לתקופה של 18 שנים, תוכניות החיסכון שמציע בנק ירושלים מותאמות באופן אישי ללקוחותיו והן יכולות לשמש גם כביטחון להלוואות ואשראי. תוכניות החסכון של בנק ירושלים מתחלקות לשלושה אפיקים עיקריים: תוכניות חיסכון צמודות למדד שניתן להפקיד בהן כספים באופן חד פעמי, תוכניות חיסכון בהפקדה חודשית ותוכניות חיסכון המעניקות הכנסה שוטפת.

 

גם בתחום הביטחונות מציע בנק ירושלים מגוון נאה מאוד של פקדונות כגון: פקדון לא צמוד בריבית קבועה, פקדון שקלי צמוד לשער היציג של מטבע חוץ. פיקדון בריבית משתנה, פקדון יומי ועוד. כל הפקדונות של בנק ירושלים נהנים מרמת נזילות גבוהה והם יכולים לשמש כביטחון לאשראי.

 

בנק ירושלים מפעיל גם מגוון של שירותים פיננסיים במטבעות חוץ הכוללים: אשראי במט"ח, גביה ומסחר של שיקים במט"ח, תקבולים מחו"ל, משכנתאות במט"ח, רכישה והמרה של מט"ח והעברות לחו"ל. בנוסף על כך בנק ירושלים מאפשר ביצוע של עסקאות מט"ח באמצעות חדר עסקאות, בחדר העסקאות אפשר לרכוש ולמכור מגוון רחב של מטבעות באמצעות גישה ישירה לדילרים והתייעצות עם המומחים של חדר העסקאות.

 

בנק ירושלים מעניק מימון והלוואות לצורך רכישת רכב חדש, סכום המימון יכול להגיע עד 85% משוויו של הרכב, המימון יכול להיות מוחזר עד לתקופה של 60 תשלומים חודשים והוא ניתן בריבית משתנה על בסיס הפריים כשהביטחון שלו הוא שיעבוד הרכב החדש. בנק יהב מעניק גם מימון לרכישת רכב יד שנייה עד 70% ממחירו של הרכב, כאשר גילו של הרכב לא עולה על 36 חודשים.

 

באתר של בנק ירושלים ישנם מספר מחשבונים פיננסים העומדים לרשות המבקרים באתר כגון: מחשבון לחישוב הלוואת שפיצר על פי סכום ההלוואה, מסלול החזר התשלומים על ההלוואה בנוי על החזר תשלומים שווה, כאשר בתשלומים הראשונים מרכיב הריבית הוא גבוה יותר ובתשלומים האחרונים מרכיב הקרן הוא גבוה יותר.

מחשבון הלוואה לשיעורין – מחשבון זה נועד לחישוב ההחזרים כאשר ההלוואה בנויה על החזר קרן ההלוואה וריבית בתאריכים קבועים הנקבעים בזמן לקיחת ההלוואה, תשלומי הקרן הם קבועים ואילו תשלומי הריבית משתנים.

מחשבון להלוואת שפיצר שמחושב על פי סכום החזר מועדף, החזר ההלוואה בנוי על תשלומים שווים הכוללים גם החזר הקרן והריבית בתנאים משתנים.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה