בנק יהב

בנק יהב נוסד בשנת 1954 מתוך מטרה לתת ערך מוסף לעובדי המדינה ותנאים מיוחדים בנוגע לפעילות הבנקאית שלהם, בעיקר בתחום של מתן אשראי למטרות מיוחדות. במהלך השנים הפך בנק יהב לבנק קמעונאי אשר מעניק את כל השירותים הבנקאים לכלל האוכלוסייה.

בשנת 2008 רכש בנק מזרחי טפחות את חלקו של בנק יהב מבנק הפועלים, בתקופת הקנייה היו לבנק כ- 150,000 לקוחותיו כאשר 87,000 מתוכם הם עובדי מדינה. בנק יהב מוחזק היום בבעלות של בנק מזרחי טפחות בע"מ ובבעלות החברה למפעלי כלכלה ותרבות השייכת להסתדרות עובדי המדינה ולמדינת ישראל בחלקים שווים. עובדי המדינה, עובדי חברות ממשלתיות, עובדי תאגידים ועובדי גופים נוספים השייכים למגזר הציבורי, מנהלים בבנק יהב חשבון עובר ושב על בסיס הפקדת משכורת חודשית.

 

השירותים הבנקאיים אשר בנק יהב מעניק ללקוחותיו מתחלקים לארבע קטגוריות ראשיות: חשבונות עובר ושב, בנקאות ישירה, הלוואות והשקעות.

 

במסלול חשבון עו"ש לשכירים של בנק יהב, הלקוחות נהנים מפטור מעמלה על הפעולות האלו: חיוב בכרטיסי אשראי, הפקדת מזומן, העברה/הפקדה לחשבון אחר, שאילתת מידע, משיכת שיק, הפקדת שיק, הוראות קבע, פטור מעמלת מינימום ועוד.

בנוסף על כך נהנים לקוחות בנק יהב השכירים מפטור מעמלת פקיד עבור פעולות המבוצעות על ידי פקיד הבנק בדלפק כגון: הפקדת מזומן, הפקת תדפיס ומסירתו ללקוח, העברה לחשבון אחר, הפקדה לחשבון אחר, הפקדת או משיכת שיק, תשלום שובר בדלפק ועוד.

 

בנק יהב מתגאה בכך שהוא זכה לציון הגבוה ביותר מבין הבנקים הגדולים והקטנים, בדירוג המותגים השנתי של גלובס. הבנק מפרסם באתר הבית שלו טבלת השוואת מחירי עמלות בין הבנקים המרכזיים בארץ ומציין כי בנק ישראל קבע כי בנק יהב גובה את עמלות חשבון העובר ושב הנמוכות ביותר וכתוצאה מכך בנק יהב חוסך מאות שקלים בשנה ללקוחותיו.

 

אצל בנק יהב ניתן לקבל שירותים גם באמצעות האינטרנט, בסלולר, עמדות של שירות עצמי ופעולות של מענה קולי. הלקוחות של בנק יהב יכולים לקבל הודעות ומיילים לתיבת דואר אלקטרונית מאובטחת, הבנק שולח גם הודעות עדכניות אודות מבצעים, מגוון מוצרים של הבנק ומידע רלוונטי מגוון.

 

בנק יהב מעניק ללקוחותיו הלוואות כמעט לכל מטרה בתנאים נוחים כגון: הלוואות למימון קניית רכב, הלוואות מיוחדות לשכירים, הלוואות מיוחדות לעובדי מדינה, הלוואות לאירועים מיוחדים כגון בר/בת מצווה, הלוואות למימון צרכים רפואיים, הלוואות למימון השכלה גבוהה ועוד.

ניתן גם לקחת הלוואות ייעודיות על סמך תוכנית חיסכון קיימת של הלקוח.

 

לקוחות בנק יהב יכולים להשקיע במגוון של מכשירים פיננסיים כגון: שוק ההון, ניירות ערך, מסלולי חיסכון, פיקדונות, מטבע חוץ, מסחר במניות, מסחר באגרות חוב, מסחר באופציות מעו"ף ועוד.

כדי לבצע החלטות השקעה חכמות ומושכלות מציע בנק יהב ללקוחותיו שורה של יועצי השקעות מיומנים ומנוסים והוא מפעיל מספר מרכזי ייעוץ להשקעות באזורים: ירושלים, תל אביב, חיפה באר שבע ומוקד ייעוץ השקעות ארצי. ייעוץ ההשקעות של יועצי בנק יהב מותאם באופן אישי לכל לקוח תוך התחשבות בצרכים הפיננסיים הספציפיים שלו.

 

בנק יהב מפעיל גם מוקד ארצי לניירות ערך שבו ניתן לקבל את פירוט תיק ניירות ערך, שערוך התיק, מצב התיק והוראות, מידע עדכני מהבורסה ועוד.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה