בנק מסד

בנק מסד שנמצא בבעלות הבנק הבינלאומי המחזיק 51% ממנו והסתדרות המורים המחזיקה 49% מבעלות הבנק, נוסד במקור כדי לאפשר לחברי הסתדרות המורים לקבל הלוואות בתנאים נוחים. לבנק מסד ישנם 16 סניפים בכול רחבי הארץ והוא מעניק שירותי בנקאות מתקדמים ללקוחות פרטיים, לקוחות מסחריים ולקוחות עסקיים.

בנק מסד מציע ללקוחותיו סל שירותים בנקאיים מקיפים וגם אפשרויות השקעה מגוונות, כאשר יועצי ההשקעות הנמצאים בכל סניפי הבנק, מעניקים ללקוחות בנק מסד שירותי ייעוץ המותאמים באופן אישי לצרכים הפיננסים הספציפיים של כל לקוח ולקוח. בנק מסד מתכנן בעתיד הקרוב להרחיב את שירותי הבנקאות הפרטיים ולהעמיק את מעורבותו בשוק ההון, הבנק מתכנן גם לשפר את השירותים הניתנים ללקוחות הרחוקים מהסניפים הקיימים באמצעות הגברת פעילות הלקוחות באינטרנט.

 

בנק מסד שפועל בעבור המורים כבר 80 שנה מציע למורים שפותחים אצלו חשבון, יחס אישי, מקצועיות ומגוון רחב של שירותים ומוצרים במחירים תחרותיים, הבנק מציע לעובדי ההוראה לקבל מידע מקיף ועדכני על מצב חשבונותיהם בכל זמן באמצעות שירות סביב השעון. בנוסף על כך בנק מסד מאפשר ללקוחותיו המורים לקבל "דואר און ליין" ישירות לתיבות הדואר שלהם באתר האינטרנט של בנק מסד, תיבת הדואר של הלקוח מאובטחת ובאמצעותה הלקוח יכול לקבל עדכונים, מבצעים ומוצרים חדשים שהבנק מציע מעת לעת.

 

במסגרת מסלול הבנקאות הפרטית של בנק מסד, הבנק מעניק ללקוחותיו הטבות רבות כגון: הטבות בעמלות בנוגע לפעילות בניירות ערך זרים ובאופציות מעוף, הנחה בדמי שמירה על ני"ע, ריביות אטרקטיביות על הפקדונות ועל תוכניות החיסכון של הלקוח, בניית תיק השקעות בעזרתו של יועץ בכיר של הבנק וליווי פיננסי צמוד על ידי יועץ אישי.

 

בנק מסד מציע ללקוחותיו לקחת הלוואה פשוטה וישירה לכל מטרה באמצעות שיחת טלפון או באמצעות אתר האינטרנט של הבנק, הבנק מציע גמישות בהחזר התשלומים, אפשרות להחזיר את מלוא הסכום בכל זמן וקבלת הלוואה ללא צורך בבטחונות או ערבים.

בנוסף על כך מציע בנק מסד הלוואה אישית עד 30,000 ₪ ללא הצמדה או ריבית במשך שנתיים או הלוואה בריבית קבועה של 2.06% בסכום של עד 16,000 ₪ חינם, אפשרות ליתרה שלילית בגובה המשכורת ללא ריבית, הלוואות לרכישת רכב עד 100% ממחירו של הרכב, אשראי ישיר עד 80,000 ₪, קרן השתלמות ששומרת על רמת ההכנסה גם בתקופה של שנת שבתון ועוד.

 

ללקוחותיו העסקיים מציע בנק מסד, שירות מקצועי ומסור וגם מגוון גדול של הלוואות לעסק כגון: מימון הזדמנויות עסקיות וסיוע במציאת פתרונות לבעיות אשראי. הבנק מעניק מסגרת אשראי מיוחדת למשיכת יתר, הלוואות גישור לנכסים פיננסיים, אשראי בגין פעולות סחר חוץ, הסדר הלוואות לקבוצות עובדים, מסגרת לגישור תזרים המזומנים לתקופה קצרה ועוד.

 

תוכניתו של בנק מסד "מסד להשתלמות" מאפשרת למורים חיסכון לתקופה של 6 שנים עם אפשרות לצאת מהתוכנית לאחר 3 שנים של חסכון, מסלולי החיסכון בתוכנית זאת הם מגוונים והמורים יכולים לבחור בין מספר אפיקי חיסכון כגון: חסכון שקלי בריבית משתנה, חיסכון צמוד למדד, חיסכון בריבית קבועה, חיסכון בריבית אטרקטיבית, חיסכון בהפקדה חודשית וגם זכאות לקבלת הלוואה בגובה החיסכון כאשר החזר ההלוואה יהיה לאורך תקופת החיסכון.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה