ישראכרט

חברת ישראכרט שהוקמה בשנת 1975 נמצאת בבעלות בנק הפועלים, החברה מציעה מספר כרטיסי אשראי מקומיים לביצוע רכישות ומשיכת מזומנים רק בארץ וכן כרטיסים בינלאומיים לביצוע עסקאות בחו"ל, את כרטיס האשראי של חברת ישראכרט מכבדים ביותר מ- 100,000 בתי עסק המפוזרים בכל רחבי הארץ.

כרטיס האשראי של חברת ישראכרט מאפשר משיכת מזומנים בגובה של 1,000 ₪ ביממה בכול מכשירי הבנקים האוטומטיים הפזורים ברחבי הארץ. גם אם מחזיקי כרטיס האשראי של חברת ישראכרט אינם משתייכים למועדון ספציפי הם עדיין נהנים משפע של מבצעים, הטבות והנחות במגוון גדול מאוד של בתי עסק.

 

כרטיס ישראכרט More של חברת ישראכרט מאפשר משיכה של 1,500 ₪ ביממה, כמו כן, הכרטיס מאפשר ללקוח לשלם במגוון מסלולים כגון: קרדיט משופר, או אשראי מהיר, או קרדיט בתשלומים קבועים, או תשלומים שקליים צמודי מדד, או תשלומים שקליים צמודי דולר.

בכרטיס זה הלקוח יכול גם לבחור את מועד החיוב שמתאים לו מבין התאריכים הבאים, 2, 10, 15 ו- 20 בחודש, בהתאם לתאריך שבו נכנסת לחשבון שלו משכורת, או סכום ממקור אחר.

באמצעות כרטיס ישראכרט More הלקוח יכול להודיע תוך 20 יום כמה הוא רוצה לשלם ואיך. בכול חודש הלקוח מקבל דף חודשי המפרט את כל הרכישות והפעולות שהוא ביצע באמצעות כרטיס More של חברת ישראכרט.

 

כרטיס אשמורת של חברת ישראכרט הוא כרטיס מיוחד למורים, סטודנטים להוראה ובני הזוג שלהם, את הכרטיס כל לקוחות הבנקים יכולים לקבל והוא מעניק הטבות ייחודיות לבעליו. שיטת התשלומים בכרטיס אשמורת של חברת ישראכרט זהה לכרטיס ישראכרט הרגיל, אפשר לשלם בתשלומים קבועים, בקרדיט, בתשלום אחד וכדומה, גם בכרטיס אשמורת הלקוח יכול לבחור את מועד התשלום הנוח לו מבין ארבעה מועדים.

 

כרטיס קמפוסקרד של חברת ישראכרט מעניק לסטודנטים וסטודנטיות אפשרות של צבירת כוכבים על כול קנייה, כוכבים אלו מאפשרים לקבל מתנות והנחות בבתי עסק שונים. סטודנטים המצטרפים לתוכנית כרטיס קמפוסקרד מקבלים שובר מתנה בחנויות קרביץ לרכישה של: זיכרון נייד 4G, או מחשבון CASIO מדעי, או עכבר אלחוטי אופטי. כמו כן ניתן לקבל ערכת שוברי הנחה בחנויות ובתי עסק כגון: מגנוליה, אופטיקנה, איסתא, מגנוליה, קרוקר, ריבר נודל בר ועוד.

 

כרטיס ישראכרט דירקט של חברת ישראכרט הוא אינו כרטיס אשראי, אלא כרטיס לחיוב מיידי, כרטיס זה מאפשר רכישה של מוצרים ושירותים בתשלום אחד, סכום הרכישה המרבי מוגבל ומתעדכן מעת לעת ואי אפשר לבצע באמצעותו עסקאות תשלומים.

 

מועדון חבר צרכנות של חברת ישראכרט הוא מועדון ייחודי לעובדי מערכת הביטחון כגון: משרתי קבע, גמלאי צה"ל, ארגון נכי צה"ל, עובדים של גופי ביטחון שונים וגימאלים. מועדון חבר מציע מגוון רחב של הנחות והטבות במגוון של בתי עסק השייכים לתחומי האופנה, המזון, תרבות הפנאי ועוד. מועדון זה של חברת ישראכרט עושה גם פעילות עונתית של מבצעים כגון מבצעים בקניית רכב, מבצעי תיירות, מבצעי דיור ועוד.

 

כרטיס LifeStyle Plus של חברת ישראכרט מאפשר מגוון הנחות מתנות ומבצעים בלעדיים ברשתות: מקדונלד, טויס-אר-אס וסופר פארם, ניתן בדרך כלל להצטרף למועדון LifeStyle Pluse בכול אחת מהרשתות הללו, או דרך אתר האינטרנט של חברת ישראכרט.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה