בנק יובנק (u-Bank)

בנק יובנק (u-Bank) החל לפעול בישראל כבר לפניי הקמת המדינה והיום הוא נחשב לאחד הבנקים הוותיקים בישראל, לקוחות בנק יובנק (u-Bank) הינם אנשי עסקים בכירים במשק הישראלי וביניהם עורכי דין, אנשי עסקים מצליחים, בכירים, אנשי הייטק ועוד.

בנק יובנק (u-Bank) מעניק שירות ל- 45% מהענף של קרנות הנאמנות בישראל והוא מרכז גם את הפעילות של גופים מובילים בשוק ההון כגון: מנהלי תיקים, קופות גמל, חברות ציבוריות, תאגידים, חברות ביטוח ועוד. בנק יובנק (u-Bank) נהנה מצד אחד מהיתרונות של בנק קטן ומקצועי ומצד שני יש לו את החוסן הפיננסי של קבוצת לאומי שהיא אחת מחמשת הקבוצות הבנקאיות הגדולות והמובילות בישראל.

 

ניתן לומר שתפיסת השירות של בנק יובנק (u-Bank) נשענת על בנקאות אישית ללקוחות נבחרים, הבנק מקפיד לשמור על האופי המיוחד שלו ובעיקר על ניהול מקצועי בסטנדרטים גבוהים במיוחד מבלי לפספס את היחס האישי לכל לקוח ולקוח בהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוח ובצורה היעילה והמהירה ביותר החוסכת זמן יקר ללקוח בעת ביצוע הפעולות.

 

הרעיון של בנקאות אישית של בנק יובנק (u-Bank) מאפשר ללקוח לקבל בין השאר את השירותים הבאים: יחס אישי וזמינות של יועצי ההשקעות במהלך כל שעות העבודה וגם מעבר לכך. כל יועץ של בנק יובנק (u-Bank) מטפל במספר מצומצם של לקוחות כדי שהוא יוכל להתפנות לצרכים הספציפיים של כל לקוח ולקוח ולהיות נגיש ללקוחותיו. היועצים של בנק יובנק (u-Bank) עוקבים ומנתחים כל יום את הנתונים הכלכליים והאירועים הכלכליים שמתרחשים בעולם ובארץ, היועצים של הבנק גם מקפידים לבדוק בצורה אקטיבית את תיק הנכסים של הלקוח, היועצים של הבנק גם יוזמים פניות ללקוחות שלהם כדי להציע מוצרים פיננסים חדשים או רעיונות השקעה המתאימים לצרכים של הלקוח.

 

בנק יובנק (u-Bank) מציע ללקוחותיו מינימום תהליכי בירוקרטיה וזאת כדי לספק ללקוח שירות יעיל תוך קבלת החלטות מהירה, כדי להתאים את הפעולות בבנק למגבלות הזמן של הלקוח העסוק. הדיסקרטיות של הלקוח נשמרת בקפידה רבה על ידי בנק יובנק (u-Bank) בעיקר עזרת חדרי ייעוץ פרטיים וסגורים.

 

בנק יובנק (u-Bank) מתמחה בשוק ההון ומחזיק בנתח שוק של 8 אחוזים ממחזור הבורסה היומי, הבנק גם נחשב לבין המובילים בפעילות של ניירות ערך בישראל. בנק יובנק (u-Bank)

מתמחה בניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים וחברות.

אצל בנק יובנק (u-Bank) ניתן לסחור בניירות ערך זרים לכל אורך שעות המסחר באמצעות חדר עסקאות שעובד באופן רצוף מהשעה שמונה בבוקר ועד אחד עשרה בלילה, זמן סגירת המסחר בניו יורק.

 

באתר שלו מפרסם בנק יובנק (u-Bank) סקירות שוק רבות שיכולות לעזור ללקוח לבצע את החלטות ההשקעה שלו הסקירות כוללות; סקירת שוק אגרות החוב, דיווח על מניות מיוחדות, פירוט של קרנות נאמנות רווחיות הכולל את הביצועים של אותן קרנות ועוד.

 

קרנות הנאמנות של בנק יובנק (u-Bank) מנוהלות בצורה גמישה ודינמית באפיקים סולידיים ובאפיקים מנייתים, קרנות הנאמנות של הבנק מקבלות שקיפות מלאה והן מושקעות בדרך כלל באפיק ספציפי אחד, הבנק מפרסם באתר שלו רשימה של קרנות נאמנות שנמצאות בבעלותו הרשימה כולל קרנות נאמנות המושקעות במניות בחו"ל, קרנות שקליות, קרנות נאמנות של אגרות חוב, קרנות של אגרות חוב סקטוריאליות ועוד.

 

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה