ויזה Cal

חברת ויזה  Cal, החברה המובילה בתחום של כרטיסי אשראי בארץ מעניקה סליקה והנפקה של כרטיסי אשראי לכ- 1.33 לקוחות ולכ- 50 עסקים בישראל, חברת ויזה Cal זכתה בשנים 2006 ו- 2007 במקום הראשון בעיתון "גלובס" במדד השירות.

חברת ויזה Cal נוסדה בשנת 1978 והיא נמצאת בבעלות משותפת של הבנק הבינלאומי ובנק דיסקונט, ישראל דויד הינו מנכ"ל החברה אשר יש לה כיום יותר מ- 1,1000 עובדים במשרדים שלה בעיר גבעתיים.

 

חברת ויזה Cal מציעה ללקוחותיה מספר פתרונות אשראי זמינים ונוחים וביניהם גם הלוואות אקספרס, הלוואות אלה מאפשרות ללקוחות כל הבנקים לקבל סכום הלוואה של עד 30,000 ₪ ללא ערבים ובנוסף לכך הלווים יכולים לבחור את סכום החיוב שירד מחשבונם ואת מספר התשלומים.

 

חברת ויזה Cal מציעה גם אפשרות ללקוחות בעלי כרטיס אשראי של החברה למשוך מזומנים ולפרוס אותם לתשלומים ידועים מראש, ניתן להצטרף לתוכנית זו באמצעות אתר האינטרנט של החברה, או באמצעות שיחת טלפון לשירות הלקוחות של חברת ויזה Cal.

 

לקוחות חברת ויזה Cal יכולים להצטרף למספר רב של מועדונים כגון: מועדון לאנשי כוחות הביטחון, מועדון חברתי אקים שנוצר תוך כדי שיתוף פעולה בין עמותת אקים ובין חברת ויזה Cal, מועדון ארגון המורים העל יסודיים אשר מעניק מבצעים והטבות המתאימים במיוחד למורים, מועדון שפע לעובדי קופת חולים מכבי ולחברי מכבי מגן, מועדון קרנות שוטרים המעניק הנחות במגוון של בתי עסק לשוטרים, מועדון משק לחברי התנועה הקיבוצית ומועדון יותר לחיילים המעניק הטבות והנחות מיוחדות לחיילים.

 

חברת ויזה Cal מעניק מאפשרת לנוסעים לחו"ל ליהנות מגוון רחב של הטבות באמצעות הכרטיס הבינלאומי שלה כגון: מסגרת אשראי מיוחדת בתוך הכרטיס, אפשרות למשוך מזומן במטבע מקומי בכול העולם, בחירת מועד החיוב בעבור עסקאות שנעשו במטבע חוץ, ביטוח נסיעות לחו"ל בחינם, מוקד חירום למקרה של אובדן כרטיסי אשראי או גניבה במהלך השהות בחו"ל ואפשרות להצטרף לתוכנית "הנוסע המתמיד" שמשדרגת את הנסיעה לחו"ל.

 

בנוסף להצטרפות למסלולים, חברת ויזה Cal מאפשר ללקוח להצטרך למסלול אקטיב קבוע או אקטיב גמיש, במסלול אקטיב גמיש ניתן לבחור בכול חודש, לאחר קריאת דף פירוט העסקאות החודשי, כמה לשלם, יתרת הסכום שאינה משולמת הופכת לאשראי נושא ריבית ועוברת לפירעון בחודש הבא.

 

במסלול התשלומים של אקטיב קבוע, הלקוח בוחר בכול חודש סכום קבוע שירד מחשבון הבנק ללא קשר לרכישות שנעשו, אם סכום הרכישות גבוה יותר מהסכום שנקבע, היתרה עוברת לחודש הבא, ניתן גם לשנות את סכום החיוב עד 26 שעות לפניי המועד של החיוב. מסלול זה מאפשר ללקוח שליטה על ההוצאות שלו והימנעות מכניסה לחריגה בחשבון.

 

בתכנית "Cal לקנות נכון" הלקוח יכול לבחור את הרשת והמותגים שבהם הוא רוצה לקבל הנחה מבין מגוון של כ- 50 מותגים ורשתות שמשתתפים בתוכנית, ההנחה ניתנת בזמן החיוב, מספר המותגים או הרשתות שבהם אפשר לבחור מותאם לסכום העסקאות הממוצע שמבוצע בכרטיס האשראי של הלקוח.

 

חברת ויזה Cal מציעה מגוון גדול מאוד של אטרקציות ומתנות ללקוחותיה כגון: ביקור באגם חי יראון, ביקור באטלנטיס באילת, כרטיסים לאיימקס, כרטיסים לאייס ספייס, גלישה במגלשות המים של אשקלונה, ביקור באתר החרמון, כרטיסים לגן החיות הלימודי חיפה, כרטיסים לבית חלומותיי ועוד.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה