בנק אגוד

בנק אגוד מעניק שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים, גם באמצעות 35 סניפי הבנק הפזורים ברחבי הארץ וגם באמצעות האינטרנט והמוקד הטלפוני של בנק אגוד. בנק אגוד נמצא במקום השישי בגודלו בין הבנקים בישראל ובתקופה האחרונה הבנק מתמקד בעיקר בהגדלת חלקו בתחום הלקוחות הפרטיים.

סוגי חשבונות הבנקים אשר בנק אגוד מציע ללקוחותיו העסקיים הינם:

 

חשבון משכורת של בנק אגוד – חשבון אשר מעניק הטבות ייחודיות למעבירי משכורת חודשית קבועה מעל 7,000 ₪ ובין השאר גם את "חשבון הפוך גדול" המעניק פטור מעמלות פקיד ועמלות ערוץ ישיר, ריבית זכות בשיעור של 3%, פטור מריבית על יתרת חובה עד גובה המשכורת ו- 3% ריבית על פקדונות שונים.

 

חשבון בנקאות פרטית של בנק אגוד – שמעמיד לרשות לקוחותיו צוות של יועצי השקעות שעוזר להתאמת תיק השקעות לצרכים הספציפיים של הלקוח. הייעוץ נתמך על ידי צוות אנליסטים מקצועי ומומחה של בנק אגוד, אשר זכה במשך שנתיים במקום הראשון של "גלובס" בדירוג האנליסטים שלו.

 

חשבון צעיר של בנק אגוד – בחשבון זה, הלקוחות הצעירים בני ה- 14-18 יכולים לקבל פטור מעמלת דמי ניהול, פטור על הפקדת מזומן, פטור על הפקדת שיקים, פטור מעמלה על משיכת מזומן בכרטיס אשראי וגם הטבות בגובה של 50% על פנקס שיקים, הפקת כרטיס למשיכת מזומן ועוד.

 

חשבון חייל של בנק אגוד – המעניק תנאים מועדפים לחיילים שפותחים חשבון בבנק כגון: פטור מעמלת דמי ניהול ללקוח יחיד, פטור מעמלת הקצאת אשראי-יחיד, פטור על הפקדת מזומן, פטור על הפקדת שיקים וכן פטור מעמלות על פעולות שמתבצעות בערוץ הישיר.

 

חשבון סטודנט של בנק אגוד – במסגרת חשבון זה הסטודנטים יכולים לקבל פטורים בנוגע ל- 14 סוגים שונים של עמלות כגון: עמלות על הפקדת שיקים, עמלה על דמי ניהול, הנחות על פנקס שיקים, הנחה על הפקת כרטיס משיכת מזומן ועוד.

 

ללקוחותיו העסקיים מציע בנק לאומי מכשירים מתקדמים במגוון תחומים כגון: נדל"ן, יהלומים, מסחר, תעשיה ושוק ההון. כמו כן, בנק אגוד מציע ללקוחותיו העסקיים גישה נוחה ומהירה למקבלי ההחלטה בבנק.

 

בנק אגוד מעניק גם שירות מיוחד ללקוחות הקשורים לתעשיית היהלומים, נתח השוק של הבנק עומד על כ- 25% ועיקר הפעילות מתבצעת בסניף הבנק ברמת גן. מלבד הפעילות של הלקוחות שמתבצעת בדרך כלל סניף הבנק ברמת גן, ניתן גם לעקוב אחר חשבון יהלומים, באמצעות אתר בנק אגוד "יהלומים ברשת".

 

חשבון אגוד פרמיום של בנק אגוד – הוא חשבון מיוחד לחוג מצומצם של לקוחות נבחרים, שלהם מציע הבנק יועצי בנק שנבחרו בקפידה על ידי הבנק בזכות המקצועיות והרמה הגבוהה שלהם, היועצים הללו עומדים לשירות הלקוחות גם מעבר לשעות הפעילות של הבנק, כל יועץ מטפל במספר מצומצם של לקוחות נבחרים והוא מתאים להם חבילה מיוחדת לצרכים הפיננסים הספציפיים של אותם לקוחות.

 

לקוחות בנק אגוד, הפרטיים והעסקיים, יכולים להשקיע במגוון רחב מאוד של פקדונות וחסכונות כגון: פקדונות לא צמודים, פקדונות שצמודים למדד, פקדונות במטבע חוץ, פקדונות מובנים, פקדונות באינטרנט ועוד.

 

ללקוחות המעונינים להשקיע בשוק ההון ובמטבע חוץ מפרסם בנק אגוד מידי שבוע סקירות, מבט על השוק והמלצות, בנוסף על כך מציע הבנק ללקוחותיו שירותי חדר עסקאות מט"ח.

 

 

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה