לאומי קארד

חברת לאומי קארד נמצאת בבעלות בנק לאומי המחזיק 80% ממניות החברה, 20% מהמניות הנותרות מוחזקות על ידי חברת קנית בע"מ. חברת לאומי קארד הנפיקה עד היום כ- 1.8 מיליון כרטיסי אשראי והיא ממוקמת במקום הראשון בקצב גידול כרטיסי האשראי ובין המובילות בשוק הסליקה בארץ.

חברת לאומי קארד מעסיקה יותר מ- 1,600 עובדים במשרדי החברה שנמצאים בבני ברק, החברה עומדת בסטנדרטים גבוהים ביותר של מתן שירות ללקוחות והיא הגיעה בשנת 2010 למקום ה- 15 כאחד ממקומות העבודה שהכי כדאי לעבוד בהם בישראל. חברת לאומי קארד עוסקת רבות בתרומה לקהילה והיא שמה דגש מיוחד על טיפוח דור העתיד ומקפידה על נושא איכות הסביבה.

 

כרטיס לאומי קארד Multi ויזה של חברת לאומי קארד, מאפשר ללקוח המחזיק בכרטיס לקבוע את גובה ההחזר החודשי, הכרטיס מעניק גם מסגרת חוץ בנקאית נוספת המתבטאת במגוון אופציות של מסלולי הלוואות, כרטיס Multi מאפשר גם דחיית החיוב החודשי וניהול חכם של ההוצאות, ניתן לבחור את תאריך החיוב מבין התאריכים הנ"ל: 2 לחודש, או ה- 10 לחודש או ה- 15 לחודש.

 

כרטיס giftcard של חברת לאומי קארד הינו כרטיס מתנה לעובדים שאפשר לתת בחגים, בימי הולדת או כתמריצים לעובדים מצטיינים , ניתן להטעין את הכרטיס בסכומים של 100 עד 1,000 ₪ ומקבלי המתנה יכולים לממש אותו בעשרות רשתות ומותגים מובילים, מסעדות, צימרים ואטרקציות נוספות. בקנייה מרוכזת של כרטיס giftcard הקונה מקבל הנחה אטרקטיבית.

 

כרטיס לאומי קארד Multi בינלאומי של חברת לאומי קארד, מציע מבחר סוגים של עסקאות: עסקאות תשלומים, עסקאות קרדיט, עסקאות קרדיט פלוס, עסקאות רגילות ועסקאות שלושים פלוס, גם בכרטיס זה ניתן לדחות את החיוב החודשי ולבחור את התאריך הרצוי לחיוב מבין שלושה תאריכים קיימים.

 

בנוסף למגוון הכרטיסים אשר חברת לאומי קארד מציעה ללקוחותיה, ישנה גם אפשרות לקחת הלוואה נוחה בתנאים מיוחדים כמעט לכול מטרה, בהלוואות הניתנות על ידי חברת לאומי קארד הלקוחות יכולים לקבוע מתי להחזיר את הכסף, הלווים מקבלים את הכסף באופן מיידי, ישנה גם אפשרות בשנה הראשונה להחזיר רק את הריבית, ישנה גם אפשרות לדחות את החזר ההלוואה בחצי שנה, או לחלק את החיוב הספציפי של חודש מסיום.

 

חברת לאומי קארד מעניקה מימון לרכישת רכב חדש מסוג סיטרואן או פיג'ו, הלקוחות צריכים לשלם רק 30% ממחיר הרכב, 40% מההלוואה הם יכולים להחזיר ב- 36 תשלומים נוחים ואת יתרת הסכום רק כעבור 3 שנים. ההלוואה לקניית רכב מבוססת על ריבית של פריים 3.25%, הריבית יכולה להשתנות במידה וישנם שינויים בריבית הפריים.

 

חברת לאומי קארד מזמינה את לקוחותיה להצטרף למגוון של מועדוני צרכנות, אופנה ופנאי, תעופה ותיירות, מועדוני ארגונים מקצועיים, מועדון חיילים ומועדון סטודנטים כדי לקבל הטבות והנחות המתאימות באופן ספציפי לצרכים של אותם לקוחות מועדון.

 

המחזיקים בכרטיס אשראי לאומי קארד זוכים לשלל של הטבות המתפרסמות באתר החברה כגון: הנחה על מוצרי אופנה תמורה נקודות, סדנת בשר וארוחת ערב במחיר מוזל באל גאוצ'ו, רכישת שרשרת זהב במגנוליה במחיר מופחת, יום פינוק בחמי געש, הנחות קבועות בקניון עזריאלי, הנחה בקניות בשופרסל, הטבות לסטודנטים ועוד.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה