בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל נוסד בשנת 1946 מתוך מטרה לתת שירות בנקאי ללוחמיו של היישוב היהודי שהשתחררו משירות בצבא הבריטי, במהלך השנים הבנק עסק בניהול חשבונות המשכורת של לקוחותיו החיילים, משרתי הקבע ועובדים של מערכת הביטחון. בשנת 1972 בנק אוצר החייל קבל רשיון בנקאות ובנק פועלים נכנס כשותף לבנק.

בשנים של 1986-1976 הבנק כשאר הבנקים בישראל הושפע מהשינויים העצומים שחלו בכלכלת ישראל, כתוצאה משינויים אלו החליט בנק אוצר החייל לשנות את המדיניות העסקית שלו ולהרחיב את מגוון השירותים שהוא מעניק לא רק לאנשים השייכים למערכת הביטחון אלא גם לכלל הציבור, עם השנים הפך הבנק מבנק סקטוריאלי קטן לבנק מסחרי שמעניק שירות לכלל הציבור.

 

בשנת 2006 רכש הבנק הבינלאומי את חלקו של בנק הפועלים בבעלות על בנק אוצר החייל ובשנת 2010 מכרה קופת התגמולים של עובדי התעשייה האווירית את המניות שבבעלותה לבנק הבינלאומי ולחבר משרתי קבע והגמלאים בע"מ, כך הפך הבנק הבינלאומי למחזיק של 74% מהמניות של בנק אוצר החייל ואילו חבר משרתי הקבע והגמלאים מחזיקים 26% מהון הבנק.

 

בנק אוצר החייל מעניק שורה של הטבות ללקוחות שפותחים חשבון באחד מסניפיו, הבנק מאפשר ללקוחותיו להצטרף לאחד ממועדוני הלקוחות שלו כגון: מועדון "רק פלוס" – מועדון לקוחות זה מיועד לשכירים המעבירים משכורת של 7,000 ₪ ומעלה והוא מעניק הנחות בפעילות בחשבון העובר ושב. מועדון "אוצר זהב" של בנק אוצר החייל נועד למעבירי משכורת של 9,000 ₪ ומעלה, לבעלי חשבון זה ישנן גם הנחות בפעילות בחשבון העובר ושב, מסגרת אשראי בתנאים מיוחדים וגם אפשרות לאשראי אקספרס עד לסכום של 80,000 ₪.

 

בנק אוצר החייל הקים מועדון מיוחד הנקרא "אוצר ממברס", מועדון זה מיועד בעיקר לבעלי מקצוע שהם עורכי דין או רואי חשבון, עובדי מוסדות וארגונים יכולים גם הם להצטרף למועדון "אוצר ממברס", חברי מועדון זה מקבלים הטבות ותנאים מיוחדים מאוד אשר מקלים עליהם את ניהול החשבון ומורידים בהוצאות השוטפות.

 

בנק אוצר החייל מציע ללקוחותיו מספר אפיקים שדרכם הם יכולים להשקיע או לחסוך כסף, הבנק מתאים את סוג ההשקעה או החסכון לצרכים הספציפיים של הלקוח ולסוג הסיכון שהוא רוצה ויכול לקחת על עצמו, נועז או סולידי, ניתן גם לשנות את אפיק החיסכון או ההשקעה כמעט בכול זמן, באמצעות שיחת טלפון או באמצעות גלישה באינטרנט.

 

אפיקי ההשקעה אצל בנק אוצר החייל הם: פקדונות שקליים הזוכים בריבית ו/או הצמדה בהתאם לתנאים הפיקדון, פיקדונות אלו אינם תלויים בתנודתיות של ביקוש והיצע והם יכולים להיות צמודים לריבית הפריים, למדד המחירים לצרכן או למטבעות חוץ. ניתן לבצע הפקדה לפיקדונות אלו גם באמצעות אתר האינטרנט של בנק אוצר החייל "אוצר באינטרנט".

 

בנק אוצר החייל מציע גם מגוון של תוכניות חיסכון הנבדלות ביניהן באופן ההפקדה (חד פעמית או הפקדה שוטפת), סוג ההצמדה (מדד או תוכנית אחרת) תקופת החיסכון החל משנתיים עד 25 שנים, תחנות משיכה משתנות וגם אפשרות להכנסה שוטפת.

 

הלקוחות יכולים לגוון את תיק ההשקעות באמצעות בחירה במוצרים מובנים, מדובר במספר מכשירי השקעה שיש להם קרן מובטחת והתשואה תלויה בביצועי נכס הבסיס שנבחר כמו: מדדי סחורות, שערי חליפין או מדדי מניות.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה