בנק אדנים למשכנתאות

בנק אדנים למשכנתאות נמצא בבעלות המלאה של בנק מזרחי. הבנק התעסק בעבר אך ורק בשירותי משכנתא. לאחר המיזוג של בנק אדנים למשכנתאות עם בנק מזרחי, בנק אדנים למשכנתאות עבר מיתוג מחדש וכול הסניפים שלו הפכו לסניפים של בנק מזרחי.

בנק אדנים למשכנתאות היה ידוע בכול שנות פעילות כבנק אמין אשר בזכות גודלו הקטן יחסית בהשוואה לבנקים אחרים למשכנתאות, הוא מעניק שירות אישי ומקצועי ללקוחות אשר מעונינים לקחת משכנתא דרכו. נראה שהשירות המקצועי של בנק אדנים למשכנתאות הוא זה שגרם לבנק גדול וחזק כמו בנק מזרחי לרכוש את השליטה על בנק אדנים למשכנתאות, למזג אותו לתוכו ולהרוויח כתוצאה ממיזוג זה עם בנק אדנים למשכנתאות את המקצועיות והמוניטין הטוב אשר בנק אדנים למשכנתאות רכש לעצמו במהלך שנות פעילותו.

 

המיזוג בין בנק אדנים למשכנתאות לבין בנק מזרחי לא פגע בלקוחות הקיימים של בנק אדנים למשכנתאות, אלא רק עזר לשיפור השירותים שהבנק העניק בעבר בעזרת מערך גדול של סניפים וגב פיננסי איתן, זאת למרות העובדה כי בנק אדנים למשכנתאות נבלע בתוך בנק מזרחי.

 

לקוחות המגיעים לאתר הבית של בנק אדנים למשכנתאות מקבלים מיד את הבשורה הטובה כי בנק אדנים למשכנתאות נרכש על ידי בנק מזרחי והם מוזמנים ללחוץ על לינק המקשר אותם עם קטגוריית המשכנתאות של בנק מזרחי.

 

בקטגוריה זו ניתן לקבל מידע אודות סוגי המשכנתאות הקיימים כיום בבנק מזרחי ואשר ברובן היו מסלולי המשכנתא אשר בנק אדנים למשכנתאות הציע בעבר ללקוחותיו כגון:

 

משכנתא צמודה למדד בריבית קבועה שאינה משתנה לאורך תקופת המשכנתא.

משכנתא בריבית קבועה שאינה צמודה למדד.

משכנתא שאינה צמודה למדד בריבית פריים

משכנתא שצמודה לשערי מטבע החוץ

משכנתא שניתן להרכיב ממספר של מסלולים כגון מסלול צמוד למדד בריבית משתנה, מסלול לא צמוד בריבית פריים ומסלול צמוד למטבע חוץ כגון האירו והדולר.

 

בבנק מזרחי אשר מיזג לתוכם את בנק אדנים למשכנתאות, מציעים גם משכנתא גמישה שבאמצעותה הלקוח יכול לבחור את מסלול ההחזרים החודשי שלו, מסלול זה מתאימים במיוחד ללקוחות אשר צופים שכעבור מספר שנים יהיה גידול בהכנסה החודשית שלהן, אשר יאפשר להם להחזיר סכומי כסף גדולים יותר לעומת השנים הראשונות. המסלול מתאים גם ללקוחות אשר יודעים שהשנים הראשונות של החזר המשכנתא יהיו שנים קשות יותר עקב הוצאות על בניית הבית החדש או שיפוצו.

 

מסלול נוסף המוצע על ידי הבנק הוא המסלול "משכנתא גשר לדירה" במסלול זה הבנק מעניק ללקוח מימון ביניים בין הזמן שבו הלקוח צריך למכור את הדירה הישנה לבין זמן רכישת הדירה החדשה. ההלוואה במסלול זה מאפשרת ללקוח לקנות דירה חדשה מבלי להיות מודאג בגין מכירת הדירה הישנה במחיר מופחת מהמחיר שהוא קיווה לו. הלוואת גישור זו ניתנת בנוסף למשכנתא על ההלוואה החדשה וניתן לסיים אותה מיד עם מכירת הדירה הקודמת.

 

כפי שאמרנו קודם לכן, רכישת בנק אדנים למשכנתאות על ידי בנק מזרחי, אינה פוגעת בלקוחות קיימים, אלא רק מוסיפה להם תנאים טובים יותר וביטחון בנוגע לגב הכלכלי החזק אשר בנק מזרחי מציע ללקוחותיו.

 

בנוסף לכך, לקוחות חדשים ששקלו לקחת משכנתא דרך בנק אדנים למשכנתאות בזכות המוניטין הטוב שיצא לו, יודעים כי אותם אנשי מקצוע ותנאים דומים למשכנתא שהיו קיימים אצל בנק אדנים למשכנתאות נמצאים היום בבנק מזרחי רק בפריסת סניפים הרבה יותר רחבה ולפעמים אפילו בתנאים יותר טובים.

 

לקבלת הצעת משכנתא מתאימה
אנחנו נדאג שפרטייך יעברו בצורה חסויה אל נציג מקצועי, אשר ייתן לך שיחת ייעוץ ויענה על שאלותייך בחינם!
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*איזור מגורים
*הסכום המבוקש