בנק משכן – פועלים למשכנתאות

בנק משכן פועלים למשכנתאות מפרסם באתר הבית שלו את מדד משכן אשר עוקב באופן שוטף אחר היכולת הכלכלית של רוכשי הדירות בישראל לעמוד בהחזר תשלומי המשכנתא, המדד מציג תמונת מצב עדכנית בנוגע לכושר הקנייה של הרוכשים, כאשר עלייה במדד מסמנת שיפור במצבם.

מדריך המשכנתאות של בנק משכן פועלים למשכנתאות מספק לכול המתעניינים בלקיחת משכנתא לצורך קניית דירה או בית, מידע יסודי, מעמיק ונרחב בנוגע לכול התהליך של קניית הבית החל מהדרכה מדויקת כיצד ניתן לקבל משכנתא וכלה בהסבר מפורט על החיים עם תשלומי המשכנתא, את המדריך אפשר לקרוא באתר האינטרנט של בנק משכן פועלים משכנתאות או לקבלו בחינם בסניפי הבנק.

 

בנק משכן פועלים משכנתאות מציע הטבות ייחודיות הקשורות לבנייה ירוקה מתוך מטרה לדאוג לאיכות הסביבה ולמנוע פגיעה במשאבים. בנייה ירוקה היא בנייה אשר חוסכת באנרגיה, דואגת לבריאות הדיירים ומצמצמת את ייצור הפסולת. ההטבה אשר בנק משכן פועלים למשכנתאות מציע בקטגוריה זו היא ריבית אטרקטיבית מועדפת על סכום של 50,000 ₪ מתוך סכום הלוואת המשכנתא. בנוסף לכך מעניק בנק משכן פועלים משכנתאות אשראי מיוחד אשר מאפשר את מימון הקמת מערכת סולארית ביתית וזאת כדי לעודד את האזרחים לייצר חשמל המבוסס על מערכת סולארית. את ההלוואה הזו ניתן לפרוס עד לתקופה של 20 שנה ושיעור המימון שלה יכול להגיע עד ל- 100% מעלות המערכת הסולארית.

 

באתר הבית שלו מפרסם בנק משכן פועלים למשכנתאות מספר מחשבונים, אשר עוזרים למבקשים לקחת משכנתא להעריך מה יהיה סכום התשלומים החודשי שלהם, המחשבון בנוי משם המסלול כגון: מסלול צמוד מדד בריבית משתנה, מסלול לא צמוד, מסלול צמוד מדד בריבית קבועה, מסלול צמוד דולר/אירו ומפרמטרים נוספים העוזרים לחישוב של ההחזר החודשי. המידע המתקבל עוזר למבקש המשכנתא לקבל תמונה עדכנית על מבנה של מסלולי המשכנתא על פי הרכיבים השונים.

 

מחשבון נוסף אשר בנק משכן פועלים למשכנתאות מפרסם באתר שלו הוא מחשבון המחיר הסופי של הדירה מחשבון זה מחשב את הפרמטרים הבאים: מחיר הדירה, מס רכישה, דמי הסכמה מהמנהל, מס מכירה, מס שבח, שכר טרחת עו"ד, דמי תיווך, עלויות מעבר דירה, עלות התחברות לרשתות, הוצאות הקשורות למשכנתא והוצאות נוספות, מחיר הדירה הסופי הוא בדרך כלל המחיר אותו הלקוחות מעונינים לקחת בהלוואת משכנתא כאשר הם מורידים מסכום זה את ההון העצמי שנמצא ברשותם.

 

בנק משכן פועלים למשכנתאות מציע ללקוחות שכבר יש להם משכנתא והם רוצים לקנות דירה חדשה, אפשרות של גרירת משכנתא גם אם הם עדיין לא סיימו את תשלומי המשכנתא הישנה, גרירת משכנתא אצל בנק משכן פועלים משכנתאות מתאפשרת רק לאחר שהבנק מקבל ביטחונות בנוגע לדירה החדשה, אם עדיין הדירה החדשה לא נרכשה ניתן לתת לבנק ערבות בנקאית להבטחת המשכנתא בתקופת הביניים. כדי לוודא באופן סופי אם ניתן לגרור את המשכנתא, הלקוחות מוזמנים להגיע לסניפי בנק הפועלים ולשוחח על כך עם יועץ המשכנתאות.

 

בנק משכן פועלים למשכנתאות מציע ללקוחותיו גם אפשרות של מחזור משכנתא, במידה והמחזור יכול לחסוך ללקוחות כסף. במחזור משכנתא הלקוחות מחליפים את המשכנתא הישנה שלהם במשכנתא חדשה שהתנאים שלה טובים יותר בעיקר בזכות שיעור הריבית על הלוואת המשכנתא.

לקבלת הצעת משכנתא מתאימה
אנחנו נדאג שפרטייך יעברו בצורה חסויה אל נציג מקצועי, אשר ייתן לך שיחת ייעוץ ויענה על שאלותייך בחינם!
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*איזור מגורים
*הסכום המבוקש