כלל משכנתאות

חברת כלל משכנתאות אשר הוקמה בשנת 1989 בזכות הרפורמה המאפשרת גם לחברות הביטוח להעניק משכנתא היא החלוצה בתחום של משכנתאות חוץ בנקאיות והיא כיום הגוף החוץ הבנקאי היחידי שפועל בתחום המשכנתאות בצורה ממוסדת.

חברת כלל משכנתאות מציעה מגוון של מסלולי משכנתא לצורך רכישת דירה, נכס, בנייה או שיפוצים, ישנם מסלולי הלוואה בריבית קבועה כגון: הלוואת בתשלום חודשי של הקרן פלוס ריבית עם אפשרות לפירעון מוקדם ללא עמלה, הלוואת גישור שמאפשרת החזרת תשלומי הריבית בלבד לתקופה של עד עשר שנים כאשר בסוף התקופה הלווה צריך להחזיר את סכום ההלוואה יחד עם הפרשי הצמדה על קרן ההלוואה. הלוואת גרייס המאפשרת תשלומי ריבית בתקופה הגרייס ולאחר מכן תשלומי ריבית פלוס קרן ההלוואה פלוס הצמדה. ניתן גם לקבל גרייס מלא לתקופה של שנתיים ורק לאחר מכן להתחיל לשלם את הריבית וכעבור חמש שנים לשלם את החזר הקרן פלוס ריבית.

 

הלוואות צמודות מדד בריבית משתנה של כלל משכנתאות ניתנות לתקופה של 5 עד שלושים שנה בהתאם לרצונו של הלקוח, כאשר בכול 30 חודשים, 60 חודשים או 120 חודשים (בהתאם להסכם עם הלקוח) הריבית משתנה בהתאם לריבית העוגן שמפרסם בנק ישראל ובנוסף לסכום שנקבע בהסכם המשכנתא בין הלווה לבין החברה.

 

הלוואות צמודות לדולר של כלל משכנתאות מאפשרות לקחת הלוואה לתקופה שבין 4 שנים עד 30 שנה כאשר להחזר ההלוואה מצטרפת ריבית הליבור ומרווח שנקבע בהסכם בין הלקוח לבין כלל משכנתאות. גם במסלול זה ניתן לקחת הלוואת גישור עד 4 שנים או הלוואת גרייס. כמו כן ישנה אפשרות להחזיר את ההלוואה בתשלום חודשי של הקרן פלוס הריבית.

 

בנוסף להלוואות אלו מציעה כלל משכנתאות מגוון של הלוואות שקליות על בסיס של ריבית הפריים שניתנות לתקופה של עד עשרים וחמש שנה, הלוואות אלו אינן צמודות לקרן ההלוואה וניתן לפרוע אותן ללא קנס על פירעון מוקדם. מסלול הלוואה נוסף ואטרקטיבי במיוחד הוא מסלול הלוואה בריבית קבועה ונוחה בהתאם להסכם בין הלקוח לבין חברת כלל משכנתאות, מסלול זה מאפשר וודאות מוחלטת לגביי סכום ההחזר החודשי וניתן לפרוע אותה בכול זמן ללא עמלת פירעון מוקדם.

 

באתר של חברת כלל משכנתאות ניתן למצוא פרטים מדויקים בנוגע לכל מסלול הלוואה וכן מידע לגביי היתרונות של כל מסלול.

 

חברת כלל משכנתאות מציעה ללקוחותיה כלי מימון ייחודי לבני השישים פלוס שנקרא "משכנתא הפוכה" משכנתא זו מעניקה ללווים הלוואה לכול מטרה, כאשר הערבות על ההלוואה היא הנכס שברשות הלווים ללא צורך בהחזר תשלומים חודשיים. הריבית בגין סכום ההלוואה משולמת אך ורק בעת החזר ההלוואה שנעשה בדרך כלל באמצעות מכירת הנכס המשועבד על ידי הלווים או על ידי קרובי משפחתם לאחר מותם.

 

חברת כלל משכנתאות מציעה הלוואות מיוחדות לעמיתי קופות גמל, או קרנות פנסיה או ביטוחי חיים של חברת כלל ביטוח, ההלוואות הללו ניתנות בתנאים אטרקטיביים מיוחדים לנוחות לקוחות חברת כלל ביטוח.

 

באתר הבית מפרטת כלל משכנתאות את הליך קבלת משכנתא בחברה, ההליך כולל הגשת בקשה להלוואה עם ציון מטרת ההלוואה והסכום המבוקש, לאחר מכן הלווה מקבל אישור עקרוני להלוואה. הלווה מגיע לחברת כלל משכנתאות לחתימה על מסמכי ההלוואה ולהצגת המסמכים והביטחונות הנדרשים בהסכם ולאחר השלמת התהליכים ההלוואה מבוצעת.

לקבלת הצעת משכנתא מתאימה
אנחנו נדאג שפרטייך יעברו בצורה חסויה אל נציג מקצועי, אשר ייתן לך שיחת ייעוץ ויענה על שאלותייך בחינם!
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*איזור מגורים
*הסכום המבוקש