דיסקונט משכנתאות

בנק דיסקונט משכנתאות אשר נוסד בשנת 1959 פועל במספר תחומים: משכנתא לצורך רכישה או בנייה של הבית, הלוואה לכל מטרה תמורת משכון נכס קיים ומשכנתאות לרכישת נכסים לתעשייה ונכסים מניבים.

בשנים האחרונות בנק דיסקונט משכנתאות התרכז בשיפור השירות ללקוחותיו והעמדתם במרכז, הבנק פעל לקיצור זמן התגובה וגם להתאמת מוצרים פיננסים שונים לצרכים הספציפיים של לקוחות הבנק, בנק דיסקונט משכנתאות ממשיך לפעול כדי לשפר את השירות וכדי להקל על לקוחותיו בהליך של לקיחת משכנתא ורכישת דירה.

 

לקוחות בנק דיסקונט המעבירים משכורת של 4,000 ₪ ומעלה זכאים לקבל הצעה להלוואת משכנתא בריבית מסובסדת, משכנתא זו מאפשרת ללקוחות הבנק לחסוך עשרות אלפי שקלים על החזר תשלומי המשכנתא שלהם, כמו כן בנק דיסקונט משכנתאות מציע ללקוחותיו עזרה בהעברת המשכנתא מבנק אחר אליו במסגרת מחזור המשכנתא.

 

מסלולי המשכנתא שבנק דיסקונט משכנתאות מציע ללקוחותיו הינם כדלקמן:

 

מסלול הלוואה בריבית קבועה צמודת מדד של דיסקונט משכנתאות הוא מסלול שבו סכום ההלוואה צמוד למדד המחירים לצרכן ואילו הריבית היא קבועה מראש לאורך כל תקופת ההלוואה.

 

מסלול משכנתא בריבית משתנה כאשר ההלוואה צמודה למדד המחירים לצרכן ואילו הריבית המשתנה מתעדכנת במועדים שנקבעו מראש בהסכם בין הלווה לבין בנק דיסקונט משכנתאות, על פי מנגנון "עוגן" ובתוספת מרווח. במסגרת מסלול זה קיימות תחנות שנקבעות מראש כאשר  בכול תחנה הלקוח יכול לבחור האם להמשיך במסלול הקיים, לפרוע את ההלוואה ללא עמלה או לעבור למסלול של ריבית קבועה צמודה למדד.

 

מסלול הלוואה בריבית פריים לא צמודה של דיסקונט משכנתאות היא מסלול שבו הריבית על החזר התשלומים נקבעת על פי ריבית הפריים בתוספת מרווח שנקבע בין הלקוח לבין הבנק, קרן ההלוואה במסלול זה אינה צמודה למדד וניתן לפרוע אותה בכול זמן ללא צורך בתשלום עמלה.

 

במסלול הלוואה בריבית ליבור צמודת אירו או דולר של דיסקונט משכנתאות סכום ההלוואה צמוד לשער היציג של הדולר או של האירו ואילו השינויים בריבית מבוצעים על בסיס ריבית הליבור שמשתנה פעמיים בשנה בתוספת מרווח שנקבע בהסכם המשכנתא שבין הלקוח לבנק דיסקונט משכנתאות.

 

באתר הבית מפרסם בנק דיסקונט משכנתאות מספר מחשבונים שעוזרים למבקש המשכנתא להעריך גם את סכום ההלוואה שהוא ירצה לקחת וגם לבחור את מסלול המשכנתא המתאים לו ביותר בהתאם ליכולתו הפיננסית. מחשבון משכנתא מחשב בעבור הלקוח את סכום המשכנתא ואת סכום ההחזר החודשי. מחשבון הזכאות שמפרסם הבנק באתר שלו מחשב את נקודות הזכאות של הלקוח בהתאם לפרמטרים שנקבעו על ידי המדינה. מחשבון יכולת הרכישה מחשב את סכום הכסף שנמצא ברשות הלקוח ואת סכום ההחזר החודשי שהלקוח יוכל להחזיר במשך תקופת הלוואה כדי לקבל את סכום הדירה המקסימלי שהלקוח יכול לקנות.

 

באתר שלו מפרסם בנק דיסקונט משכנתאות סרטון קצר המסביר אודות התהליכים שמבקש המשכנתא צריך לעבור על מנת לקנות דירה, הסרטון מסביר אודות המשכנתא באופן כללי ומפרט על הזכאות למשכנתא, איך בוחרים מסלול משכנתא מתאים, כיצד מקבלים משכנתא וכן מספר המלצות לתקופה של החזר המשכנתא כולל מידע בנוגע למחזור משכנתא.

בנוסף על כך ניתן לקרוא מונחים ומושגים הקשורים למשכנתא במילון המונחים של בנק דיסקונט משכנתאות שמתפרסם גם הוא באתר.

לקבלת הצעת משכנתא מתאימה
אנחנו נדאג שפרטייך יעברו בצורה חסויה אל נציג מקצועי, אשר ייתן לך שיחת ייעוץ ויענה על שאלותייך בחינם!
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*איזור מגורים
*הסכום המבוקש