בנק לאומי למשכנתאות

בנק לאומי למשכנתאות נחשב לבנק הותיק ביותר מבין הבנקים למשכנתאות בישראל, הבנק נוסד בשנת 1921 והוא חברת בת של בנק לאומי. בנק לאומי למשכנתאות מעניק הלוואות למימון מטרות רכישה, בניה או שיפוצים של נכסים.

בנק לאומי למשכנתאות מפרסם באתר שלו מגוון של מסלולי משכנתא שהוא מציע ללקוחותיו יחד עם פירוט נרחב והסברים מעמיקים בנוגע לכל מסלול ומסלול.

 

משכנתא צמודת מדד של בנק לאומי למשכנתאות– במשכנתא זו קרן המשכנתא ו/או הריבית יוחזרו לבנק בתוספת הצמדה למדד המחירים לצרכן, בהלוואה צמודת מדד ניתן לבחור במסלול של משכנתא בריבית קבועה או משכנתא בריבית משתנה.

 

משכנתא דולרית – משכנתא דולרית דינה כדין הלוואת מט"ח, שיעור הריבית על החזר ההלוואה של בנק לאומי למשכנתאות משתנה בכל שישה חודשים על פי שיעור ריבית הלייבור בארה"ב, כאשר נוסף לכך סכום כספי על פי התנאים שנקבעו בין הלקוח לבין בנק לאומי למשכנתאות.

 

משכנתא בריבית קבועה שאינה צמודה – במסלול משכנתא זה הריבית היא קבועה על פי ההסכם בין בנק לאומי למשכנתאות לבין הלקוח, כתוצאה מכך החזר התשלומים אינו מושפע מהשינויים במדד המחירים לצרכן או מהשינויים בריבית הפריים. מסלול זה נקרא אצל בנק לאומי למשכנתאות "משכנתא בטוחה" מכיוון שהחזר התשלומים הוא ידוע וקבוע לאורך כל שנות החזר ההלוואה.

 

משכנתא על בסיס מק"מ של בנק לאומי למשכנתאות – מסלול משכנתא זה הוא מסלול שבו החזר התשלומים משתנה על פי שיעור ריבית עוגן של מק"מ. במסלול משכנתא זה של בנק לאומי למשכנתאות החזר התשלומים החודשי משתנה פעם בשנה על פי השינויים של ריבית עוגן המק"מ לאותה שנה.

 

משכנתא פריים – במשכנתא פריים של בנק לאומי למשכנתאות, הריבית משתנה בהתאם לשינויים בריבית הפריים, את המשכנתא במסלול זה ניתן לפרוע  לפניי הזמן ללא תשלום עמלת פירעון מוקדם.

 

בנק לאומי למשכנתאות מפרסם באתר שלו מחשבון משכנתאות שיכול לעזור לכם לקבל הערכה לגביי ההחזר החודשי שתצטרכו לשלם, המחשבון מחשב את ההחזרים בכל מסלולי החזר המשכנתא המקובלים בבנק ויש בו גם מידע בנוגע לריבית העדכנית על המשכנתאות. בנוסף למחשבון זה מפרסם בנק לאומי למשכנתאות באתר שלו טבלה של שינויי מדד המחירים לצרכן, שינויי שער הדולר לעומת מדד המחירים לצרכן, שערי דולר היסטוריים וכדומה.

 

בנוסף לפירוט מסלולי המשכנתא בנק לאומי למשכנתאות מפרסם באתר שלו מדריך מעמיק ומקצועי בנוגע לשלבים הקשורים לקניית הדירה הכולל גם עצות לפניי חתימה על חוזה רכישת הדירה, טיפים בנוגע לחישוב החזר המשכנתא, כיצד מקבלים אישור עקרוני למשכנתא, הסברים על הזכאות למשכנתא, פירוט המסמכים הנדרשים כאשר מבקשם הלוואת משכנתא, הסברים בנוגע לפתיחת תיק הלוואה, הצעות לביטוחים ועוד.

 

בנק לאומי למשכנתאות מעניק ללקוחותיו אפשרות של הגשת בקשה למשכנתא באמצעות אתר האינטרנט של הבנק, טופס הבקשה מחולק לפרטים אישיים של המבקש, פרטי הנכס, תוכנית המימון המבוקשת ועוד. בנוסף לכך ניתן גם להגיש בקשה למשכנתא באמצעות מוקד  המשכנתאות הטלפוני של בנק לאומי למשכנתאות ואפשר כמובן לגשת לאחד הסניפים של בנק לאומי למשכנתאות ולהתייעץ עם מומחה למשכנתאות מטעם הבנק, אשר יוכל לעזור לכם להחליט מהו הוא מסלול המשכנתא המועדף עליכם.

 

 

לקבלת הצעת משכנתא מתאימה
אנחנו נדאג שפרטייך יעברו בצורה חסויה אל נציג מקצועי, אשר ייתן לך שיחת ייעוץ ויענה על שאלותייך בחינם!
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*איזור מגורים
*הסכום המבוקש