טפחות משכנתאות

טפחות משכנתאות מבית בנק "מזרחי-טפחות" הוא בנק המשכנתאות הגדול ביותר בישראל החולש על כשליש מנתח השוק. טפחות משכנתאות מתמחים במתן משכנתא לבתי מגורים במגוון מסלולים מותאמים אישית ליכולות לצורכי הלקוח. בנק טפחות למשכנתאות נמנה עם קבוצת בנק "מזרחי טפחות" משנת 1980 כאשר נרכש על ידי בנק המזרחי המאוחד דאז. בשנת 2004 מוזג טפחות משכנתאות לתוך בנק המזרחי ומאז השניים מתנהלים כאחד תחת השם "בנק מזרחי טפחות". הבנק מנוהל על ידי אלי יונס כשיושב ראש הדירקטוריון הוא יעקב פרי.

במה טמון ייחודו של בנק טפחות למשכנתאות?

טפחות משכנתאות מתמחה במתן פתרונות משכנתא לרכישת בתי מגורים. בבנק ניתן למצוא מגוון רחב של מסלולי משכנתא הניתנים להתאמה אישית לצורכי כל לקוח וכול משפחה. בנק טפחות למשכנתאות מעמיד לרשות מבקשי המשכנתא יועצים מתמחים אשר מסייעים בכול הליכי ההלוואה כמו גם אפשרויות לשילוב בין מסלולי משכנתא שונים ושילוב המשכנתא עם חשבון העובר ושב. חוסנו של בנק מזרחי-טפחות הוא יתרון בולט שכן מדובר בגוף בנקאי גדול, חזק ויציב, פרמטר חשוב מעין כמוהו בשיקולים ללקיחת משכנתא.

 

אילו מסלולי משכנתא מציע טפחות משכנתאות?

מזרחי טפחות משכנתאות מציע ללקוחותיו ליטול משכנתא לצורך קניית דירה או מגרש, משכנתא מסוג הלוואת בלון המשולמת במלואה בתום תקופת ההלוואה, הלוואת גישור ומחזור הלווה קיימת.

 

תוכניות המשכנתא מתחלקות למספר קטגוריות וניתנות לשילוב לפי נתוני וצורכי הלקוח:

  • משכנתא צמודת מט"ח – הלוואה בריבית צמודה לשער האירו או הדולר, מתעדכנת כל שלושה חודשים.
  • משכנתא בריבית קבועה – הלוואה בריבית ללא שינוי למשך כל תקופת המשכנתא, ניתנת לתקופה של עד 30 שנה.
  • משכנתא בריבית פריים – אינה צמודה למדד או לשער מטבע זר, הריבית תלויה בריבית הפריים הנקבעת על ידי בנק ישראל, ניתנת לתקופה של 4 עד 30 שנה.
  • משכנתא בהחזר חודשי יורד – החזר ההלוואה קטן ככול שתקופת המשכנתא יורדת. ניתנת לתקופה של 4 עד 30 שנה.
  • משכנתא בריבית משתנה – שלל מסלולי משכנתא בריבית המשתנה על פי החלטת הלקוח, למשל כל שנתיים, שלוש שנים וכדומה.
  • משכנתא "כפי יכולתך" – מסלול הלוואה ייחודי של מזרחי טפחות למשכנתאות המאפשר ללקוח להחזיר סכום חודשי על פי בחירתו ולפי יכולותיו, ריבית צמודה למדד.

 

בנק טפחות למשכנתאות – ערך מוסף

קברניטי טפחות משכנתאות ערים לתנאי השוק ולתמורות השונות בתחום המשכנתאות בארץ ומציעים לקהל לקוחותיהם מסלולי משכנתא מעודכנים מפעם לפעם. הבנק בהיותו חלק מקבוצת מזרחי-טפחות נהנה מבסיס פיננסי איתן וניהול של טובי המומחים בתחום. בנק מזרחי טפחות משכנתאות משרת נאמנה את לקוחותיו ומעמיד לרשותם מערך של אנשי מקצוע המסייעים בקבלת אחת ההחלטות החשובות ביותר עבור כל משפחה הלא היא לקיחת משכנתא. טפחות משכנתאות מציעים סדנאות משכנתא למתחילים בתהליך בדיקת מסלולי מהלוואה ומידע מפורט באתר האינטרנט של הבנק הכולל גם "מחשבוני משכנתא".

 

לקבלת הצעת משכנתא מתאימה
אנחנו נדאג שפרטייך יעברו בצורה חסויה אל נציג מקצועי, אשר ייתן לך שיחת ייעוץ ויענה על שאלותייך בחינם!
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*איזור מגורים
*הסכום המבוקש