בר מים

מים חיוניים לקיומו של מחזור חיינו ומהווים 75% מגופנו, כאשר מים צלולים, בריאים ונקיים מחומרים מזהמים מהווים בסיס לחוסן בריאותי. איכות המים הראויים לשתיה נקבעת בהתאם לסוג וכמות החומרים המזהמים הקיימים במים, כגון: חיידקים, בקטריות, עופרת, כלור, חומרי הדברה, וכימיקלים תעשייתיים. עם העלייה ברמת מליחותם של מקורות המים ורמת הזיהום הסביבתי מצטמצמים מקורות המים הראויים לשתיה, ועולה חיוניותו של השימוש במתקן בר מים, כמקור מים מטוהרים לשתייה ולבישול.

 

מתקני בר מים

יצרני מתקני המים משווקים מגוון רחב של דגמי בר מים המספקים מי שתייה קרים, חמים ומוגזים, חסכוניים וידידותיים לסביבה, בשיטות שונות. שני הסוגים הנפוצים ביותר הם: בר מים או מיני בר מים המתחברים ישירות למערכת מי השתייה הביתית ומספקים מי שתייה מסוננים, ובר מים המספק מים באמצעות כדים המכילים מי מעיינות. שלל מתקני ברי המים מתאימים לתקני איכות שונים ומגיעים במבחר גדלים, החל ממתקני בר מים ריצפתיים, וכלה במתקני מיני בר מים או למשרד קומפקטיים, שניתן למקם על השיש ומתאימים גם לבעלי דירות או משרדים קטנים.

 

מרבית המתקנים כיום כוללים מערכות סינון משולבות, צגים דיגיטאליים, מנגנונים מתוחכמים לקביעת טמפרטורת המים, מנגנוני בטיחות להגנה על ילדים, הפעלה וכיבוי אוטומטיים, וכדומה. כשבוחרים בר מים או מיני בר מים למשרד, רצוי להתייחס לכמה פרמטרים, בנוסף לשיקול מחיר המתקן, כגון: רמת סינון המזהמים, איכות המים, טעמם וריחם, תדירות ונוחות החלפת הרכיבים, גודל ונפח המתקן, תו תקן מותאם למי השתייה בישראל, וכמובן אפשרויות השימוש, משך האחריות ורמת השירות. 

 

בר מים ואיכות הסביבה

בר מים כבר ממזמן אינו רק מכשיר שתוחלתו אספקת מים נקיים ובריאים לדיירי הבית או באי המשרד. בר מים מעיד על אחריות לאיכות הסביבה של המשתמשים בבר המים. כיצד? המשתמשים בבר מים ביכרו לחסוך את השימוש בבקבוקי פלסטיק כחלחל שאינם ממוחזרים בשל ביקוש נמוך ובמקום זאת מסננים מים ישירות ממערכת המים הארצית או משתמשים בכדי מים הניתנים לשימוש חוזר פעמים רבות. שתי חלופות אלו הנן ידידותיות לסביבה לאין ארוך משימוש במים מינרליים מבוקבקים.

 המודעות לשמירה על אורח חיים בריא וחיוניותה של שתיית מים איכותיים, במיוחד בישראל, המאופיינת באקלים חם, העלו את הפופולאריות של מתקני בר המים בקרב הצרכן הישראלי. זמינותם של מים איכותיים, באמצעות בר מים, מעודדת מבוגרים כילדים לשתות מים, ומייתרת את הצורך לחמם מים לבישול או הכנת שתייה חמה. במקרים רבים, אף מעדיפים הצרכנים הישראליים בר מים לבית או למשרד, גם משום הטרחה, הזמן והעלויות הכרוכים ברכישת בקבוקי מים מינראלים. כמו כן, התחרות הגוברת על כיסו של הלקוח מדרבנת את החברות המשווקות בר מים לבית ולמשרד, להציע לקהלי היעד מבצעי מכירה מפתים במחירים אטרקטיביים, מסלולי תשלום נוחים ושלל הטבות, שהופכים את מתקני בר המים נגישים לכל אחד.

 

 

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון